Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Дочка колишнього чоловіка претендує на спадщину

1
08:36, 03.03.2017
Дочка колишнього чоловіка претендує на спадщину
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Доброго ранку, звертаюсь до Вас за юридичною консультаціїю з наступного питання. Наше з чоловіком сімейне життя далеке від ідеалу. Він - не найкращий чоловік. Постійно пив, бив, коли працював, я й не пам'ятаю. А ось я все життя працювала, за що і була нагороджена власним житлом. Відбулась приватизація. Чоловіку дістається рівно половина нерухомості. Адже він завжди був там прописаним. Через кілька років таке життя мені остогидло, я чоловіка вигнала, подала на розлучення. Сподівалася, що він зрозуміє, що так не можна і встане на шлях істинний. Але йому абсолютно байдуже.
За квартиру я платила весь час сама, ми так і жили разом, але в різних кімнатах, звичайно. У 13-ому році він помер. Ми не нажили діток ... А потім мені прийшов лист від нотаріуса. Я його розкрила і отетеріла. Там повідомлення про те, що дочка мого чоловіка від першого шлюбу вимагає татову половину нерухомості. Вона взагалі може на неї претендувати?

Шановні юристи сайту, будь-ласка, внесіть ясність у моєму питанню!

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
08:52, 03.03.2017
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Не хотілося б Вас засмучувати, але, на превеликий жаль, дочка правомірно може це зробити. Справа в тому, що з чоловіком ви розірвали шлюб (це випливає із самого запитання до юристів). Значить, вже не є його спадкоємицею. Зокрема, ні першої, ні другої черг. Згідно із законом в першу чергу потрапляють члени законного подружжя, діти, чиї мама і тато померли.

Але Ви можете претендувати на майно, як спадкоємиця 4 черги. Адже, жили в шлюбі з покійним протягом 5 років до того, як було отримано право на спадщину. В даному випадку навіть те, що Ви шлюб розірвали, значення не має. Все одно Ви є спадкоємцем 4 черги.

А ось дочка вашого чоловіка насправді виступає спадкоємицею. Причому, першої черги. Значить, вона і може претендувати на половину квартири. Звичайно, для вас це - не найприємніша новина, хоча й повністю законна.

У вашому випадку тільки два виходу - найняти адвоката по спадоковим питанням та розпочати судові процеси або відверта розмова з донькою вашого покійного чоловіка. Може бути, вона вас зрозуміє і відмовиться від татової спадщини. Щоб надалі подібного не сталося, я раджу всім складати заповіт, чітко вказуючи в ньому, кому і яка частка майна належатиме. Так буде набагато надійніше, вже повірте мені.

Звичайно, така ситуація, яка трапилася з Вами, не найприємніша, але нічого без домовленості або адвоката та суду, вдіяти тут не можна. Хіба, що тільки вчитися на власних помилках, і не допускати їх у майбутньому.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультацииЮридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}