Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Багатогранність спадкоємності: лабіринти права

1
15:49, 20.09.2024
Багатогранність спадкоємності: лабіринти права
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Ставлюсь до вас із досить заплутаним питанням, що стосується спадкування. Мій дідусь написав заповіт на користь мене, але він мав трьох дітей - мого батька, який помер ще до дідуся, тітку, яка живе в Італії, та ще одну тітку, яка не має громадянства України, але проживає тут. Якщо врахувати, що дідусь помер в Італії, але має громадянство України, а його майно знаходиться на території України і в Італії, виникає питання про правила спадкування в цьому випадку. Чи має значення місце смерті дідуся? Чи впливає на щось громадянство його дітей? Які закони слід використовувати для вирішення цього питання - українські чи італійські? Та чи можуть мої тітки претендувати на частину спадку, якщо вони не були згадані в заповіті дідуся?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:17, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У випадку спадкування майна, що належить громадянину України, який помер за кордоном, застосовуються норми українського законодавства, якщо майно розташоване на території України. Відповідно до статті 70 Закону України "Про міжнародне приватне право", спадкові відносини регулюються правом держави, в якій спадкодавець мав останнє місце проживання, якщо інше не передбачено його заповітом або міжнародними договорами.

Щодо спадщини, яка знаходиться в Італії, можуть застосовуватися італійські закони, оскільки місце знаходження майна може впливати на застосування відповідного національного права.

Громадянство дітей дідуся в даному випадку не має вирішального значення, оскільки спадкові права визначаються, виходячи з норм спадкового права, а не громадянства спадкоємців. Проте, згідно з статтею 1241 Цивільного кодексу України, особи, які мають право на обов'язкову частку в спадщині (непрацездатні діти, подружжя, батьки спадкодавця), можуть претендувати на частину спадщини, навіть якщо вони не згадані в заповіті.

У вашому випадку, оскільки ваш батько помер до дідуся, його частка може перейти до вас як до спадкоємця за правом представлення відповідно до статті 1266 Цивільного кодексу України. Щодо ваших тіток, якщо вони не мають права на обов'язкову частку, їхні претензії на спадщину можуть бути обмежені заповітом.

Зважаючи на складність ситуації та наявність майна за кордоном, рекомендується звернутися до адвоката, який спеціалізується на міжнародному спадковому праві для детального аналізу та захисту ваших прав.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


vid na jitelstvo
09:50, 17.10.2018

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы