Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Багатогранність правової відповідальності в процесі виконання договорів

1
01:52, 21.09.2024
Багатогранність правової відповідальності в процесі виконання договорів
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
У зв'язку з нещодавнім укладенням договору купівлі-продажу нерухомості з приватною особою, я стикнувся з рядом питань, які вимагають професійного юридичного розуміння. По-перше, я не впевнений у правильності розподілу прав та обов'язків сторін у цьому договорі. Які ризики можуть виникнути, якщо я, як покупець, недостатньо відобразив свої претензії та обов'язки в договорі? І які можливі наслідки цього для мене? По-друге, мене турбує питання щодо страхової відповідальності. Чи несу я відповідальність за страхування об'єкта нерухомості? Які можливі ризики, якщо я не застрахую цю власність? Чи може це викликати проблеми з боку страхової компанії або владних органів? І яким чином я можу забезпечити свої інтереси в цьому питанні? По-третє, я б хотів дізнатися більше про мою відповідальність щодо податків. Які податки я повинен платити від цієї угоди? Чи можуть бути штрафи або інші санкції, якщо я не виконаю свої податкові зобов'язання? І як я можу впевнитися, що я дотримуюся всіх податкових нормативів? Всі ці питання вимагають глибокого юридичного розуміння та професійного погляду. Я сподіваюся, що ви зможете допомогти мені розібратися в цих складних питаннях, щоб я міг виконати свої обов'язки та забезпечити свої права в рамках цього договору.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
02:40, 21.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Укладення договору купівлі-продажу нерухомості є важливою юридичною дією, яка вимагає чіткого розуміння правових аспектів. Розглянемо ваші питання детальніше.

1. **Розподіл прав та обов'язків у договорі купівлі-продажу**: Відповідно до статті 655 Цивільного кодексу України, за договором купівлі-продажу продавець зобов'язується передати майно у власність покупцеві, а покупець — прийняти це майно і сплатити за нього певну грошову суму. Якщо в договорі не були чітко визначені права та обов'язки сторін, це може призвести до майбутніх суперечок, невиконання зобов'язань або правових наслідків у вигляді визнання договору недійсним. Щоб запобігти ризикам, слід звернутися до адвоката для перевірки договору на відповідність законодавству.

2. **Страхова відповідальність**: Законодавство України не зобов'язує покупця нерухомості страхувати об'єкт. Проте, страхування може бути корисним для захисту ваших інтересів від можливих ризиків, таких як пожежа, затоплення або інші пошкодження. Відсутність страхування не викликає проблем з боку державних органів, але може стати проблемою, якщо нерухомість буде пошкоджена. Звернення до страхової компанії для укладення договору страхування може забезпечити вам фінансовий захист.

3. **Податкова відповідальність**: При купівлі нерухомості покупець зобов'язаний сплатити державне мито, а також може бути зобов'язаний сплачувати податок на нерухоме майно (стаття 266 Податкового кодексу України). Якщо зобов'язання з оплати податків не будуть виконані, можуть бути застосовані штрафні санкції. Рекомендується проконсультуватися з податковим консультантом, щоб впевнитися у правильності виконання податкових зобов'язань.

Для забезпечення своїх прав та обов'язків у рамках договору купівлі-продажу нерухомості важливо ретельно перевірити всі умови договору, за необхідності внести зміни та забезпечити належне виконання всіх зобов'язань. Це допоможе уникнути правових проблем у майбутньому.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации


Как быть ?
20:25, 14.01.2013

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы