Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Соборности Украины!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Щодо підготовки звернень до РСУ та ДСАУ з проблемних питань функціонування автоматизованої системи документообігу суду, Рада суддів загальних судів Ук

РАДА СУДДІВ ЗАГАЛЬНИХ СУДІВ

РІШЕННЯ

 • 24.10.2013  № 91
 • Щодо підготовки звернень до РСУ та ДСАУ з проблемних питань функціонування автоматизованої системи документообігу суду

  Заслухавши та обговоривши інформацію голови РСЗС Отрош І. О. щодо обговорення та підготовки звернень до Ради суддів та Державної судової адміністрації з проблемних питань функціонування автоматизованої системи документообігу суду, відповідно до ч. 6 ст. 122, ч. 5 ст. 127, ст. 146 Закону "Про судоустрій і статус суддів"( 2453-17 ) Рада суддів загальних судів ВИРІШИЛА:

  1. Інформацію голови РСЗС Отрош І. О. щодо обговорення та підготовки звернень до РСУ та ДСАУ з проблемних питань функціонування автоматизованої системи документообігу суду взяти до відома.

  2. Для узагальнення пропозицій та зауважень місцевих і апеляційних загальних судів з питань, пов'язаних із функціонуванням автоматизованих систем документообігу судів, та подальшого їх скерування до РСУ та ДСАУ для врахування при внесенні змін до Положення про автоматизовану систему документообігу суду( vr030414-10 ), затвердженого рішенням РСУ від 26.11.2010 № 30, погодженого ДСАУ 26.11.2010, створити робочу групу у складі голови РСЗС Отрош І. О., членів РСЗС Бабія А. П. та Мельника Ю. М.

  Голова

  І. Отрош

  {Текст взято з сайту Судової влади України //www.court.gov.ua/}


   

  Щодо підготовки звернень до РСУ та ДСАУ з проблемних ..., автор —
  Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}