Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про внесення змін до Інструкції про виплату грошового забезпечення військовослужбовцям Служби зовнішньої розвідки України, Служба зовнішньої розвідки

СЛУЖБА ЗОВНІШНЬОЇ РОЗВІДКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 • 16.09.2013  № 238
 • Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 2 жовтня 2013 р. за № 1693/24225

  Про внесення змін до Інструкції про виплату грошового забезпечення військовослужбовцям Служби зовнішньої розвідки України

  З метою приведення у відповідність до абзацу восьмого пункту 10 постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 року № 393( 393-92-п ) "Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та членам їхніх сімей" (зі змінами) НАКАЗУЮ:

  1. Внести до Інструкції про виплату грошового забезпечення військовослужбовцям Служби зовнішньої розвідки України( z0246-08 ), затвердженої наказом Служби зовнішньої розвідки України від 28 лютого 2008 року № 45, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 25 березня 2008 року за № 246/14937, такі зміни:

 • у пункті 5.4 розділу V:
 • підпункт 5.4.2 викласти в такій редакції:
 • "5.4.2. Військовослужбовцям, звільненим з військової служби за власним бажанням, через сімейні обставини або інші поважні причини, визначені Переліком сімейних обставин та інших поважних причин, що можуть бути підставою для звільнення громадян з військової служби та із служби осіб рядового і начальницького складу( 413-2013-п ), затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2013 року № 413, виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 25 відсотків місячного грошового забезпечення за кожний повний календарний рік служби відповідно до законодавства.";

 • підпункт 5.4.3 доповнити новим абзацом такого змісту:
 • "час навчання (у тому числі заочно) у цивільних вищих навчальних закладах, а також у інших навчальних закладах, після закінчення яких присвоюється офіцерське звання, до вступу на військову службу або призначення на відповідну посаду в межах до п'яти років із розрахунку — один рік за шість місяців.";

 • підпункт 5.4.5 викласти в такій редакції:
 • "5.4.5. Військовослужбовцям при звільненні з військової служби за службовою невідповідністю, у зв'язку із систематичним невиконанням умов контракту військовослужбовцем чи у зв'язку з обвинувальним вироком суду, що набрав законної сили, у зв’язку з набранням законної сили рішенням суду щодо притягнення до відповідальності за адміністративне корупційне правопорушення, пов’язане з порушенням обмежень, передбачених Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції" ( 3206-17 ), одноразова грошова допомога, передбачена цим пунктом, не виплачується.".

  2. Фінансово-економічному управлінню подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку.

  3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

  Голова Служби

  Г. Ілляшов


   

  Про внесення змін до Інструкції про виплату грошового ..., автор —
  Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}