Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про внесення зміни до пункту 5.3 глави 5 Положення про Єдиний державний реєстр виконавчих проваджень, Міністерство юстиції України

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 • 07.11.2013  № 2352/5
 • Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 8 листопада 2013 р. за № 1910/24442

  Про внесення зміни до пункту 5.3 глави 5 Положення про Єдиний державний реєстр виконавчих проваджень

  Відповідно до Закону України «Про виконавче провадження» ( 606-14 ), Положення про Міністерство юстиції України ( 395/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 06 квітня 2011 року № 395, з метою приведення у відповідність до вимог законодавства нормативно-правових актів НАКАЗУЮ:

  1. Внести зміну до пункту 5.3 глави 5 Положення про Єдиний державний реєстр виконавчих проваджень( z0388-03 ), затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 20 травня 2003 року № 43/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 травня 2003 року за № 388/7709 (із змінами), виклавши його у такій редакції:

  «5.3. На отримання доступу до Єдиного реєстру мають право:

  Міністр юстиції України, директор структурного підрозділу Міністерства юстиції України, що відповідає за взаємодію з Державною виконавчою службою України, Голова Державної виконавчої служби України, його заступники;

  посадові особи Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини, визначені Міністром юстиції України, до повноважень яких належить координація виконання рішень Європейського суду з прав людини;

  начальники структурних підрозділів головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі, районних, міських (міст обласного значення), районних у містах, міжрайонних та міськрайонних управлінь юстиції, що забезпечують реалізацію повноважень ДВС України, їх заступники;

  посадові особи, визначені Головою Державної виконавчої служби України, начальниками структурних підрозділів головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі, районних, міських (міст обласного значення), районних у містах, міжрайонних та міськрайонних управлінь юстиції, що забезпечують реалізацію повноважень ДВС України, для здійснення повноважень у межах, визначених законодавством.».

  2. Департаменту взаємодії з органами влади Міністерства юстиції України (Анохін О. В.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493( 493/92 ) «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади».

  3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

  4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту взаємодії з органами влади Міністерства юстиції України Анохіна О. В.

  Міністр

  О. Лукаш


   

  Про внесення зміни до пункту 5.3 глави 5 Положення ..., автор —
  Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}