Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Щодо необхідності подання Довідки про відсутність за межами України валютних цінностей та майна, Міністерство доходів і зборів України

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

 • 26.11.2013  № 16098/6/99-99-22-03-01-15
 • Щодо необхідності подання Довідки про відсутність за межами України валютних цінностей та майна

  Міністерство доходів і зборів України розглянуло лист ТОВ "Інтерактивна бухгалтерія" <…> щодо необхідності подання Довідки про відсутність за межами України валютних цінностей та майна і повідомляє.

  Частиною першою статті 1 Указу Президента України від 18 червня 1994 року № 319/94( 319/94 ) "Про невідкладні заходи щодо повернення в Україну валютних цінностей, що незаконно знаходяться за її межами" (далі — Указ) з метою повернення в Україну валютних цінностей, що незаконно знаходились за її межами, зобов'язано суб'єктів підприємницької діяльності України, незалежно від форм власності, у десятиденний строк продекларувати наявність (або відсутність) з визначенням сум усіх належних їм валютних цінностей, які знаходяться за межами України, в тому числі одержаних у результаті здійснення підприємницької діяльності за межами України, та подати декларацію щодо сум на їх рахунках у банках та інших іноземних фінансових установах, а також щодо сум надходжень валютних цінностей у вигляді доходів (дивідендів), одержаних у результаті здійснення підприємницької діяльності за межами України.

  Надалі відповідно до частини другої статті 1 Указу в редакції Указу Президента України від 06.11.97 № 1246/97 декларування суб'єктами підприємницької діяльності, незалежно від форм власності, наявності належних їм валютних цінностей, які знаходяться за межами України, здійснюється щоквартально.

  Форма Декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами( z0018-96 ), затверджена наказом Міністерства фінансів України від 25.12.95 № 207, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 11.01.96 за № 18/1043, і передбачає декларування суб'єктами господарської діяльності належних їм валютних цінностей, які знаходяться за межами України.

  Згідно з частиною другою статті 264 Митного кодексу України ( 4495-17 ) (далі — Кодекс), разом з митною декларацією органу доходів і зборів подаються рахунок або інший документ, що визначає вартість товару, та, у випадках, встановлених цим Кодексом, — декларація митної вартості. Відомості про документи, визначені частиною третьою статті 335( 4495-17 ) цього Кодексу, зазначаються декларантом або уповноваженою ним особою у встановленому порядку в митній декларації.

  Серед таких документів вказаною статтею Кодексу визначені, зокрема, документи, що підтверджують дотримання встановлених обмежень при переміщенні товарів через митний кордон України.

  Положеннями частини першої статті 197 Кодексу( 4495-17 ) у випадках, передбачених законом, на окремі товари встановлюються обмеження щодо їх переміщення через митний кордон України. Пропуск таких товарів через митний кордон України та їх митне оформлення здійснюються органами доходів і зборів на підставі отриманих з використанням засобів інформаційних технологій документів, які підтверджують дотримання зазначених обмежень, виданих державними органами, уповноваженими на здійснення відповідних контрольних функцій, іншими юридичними особами, уповноваженими на їх видачу, якщо подання таких документів органам доходів і зборів передбачено законами України.

  На виконання зазначеної статті постановою Кабінету Міністрів України від 21.05.2012 № 436( 436-2012-п ) затверджено переліки товарів, на які встановлено обмеження щодо переміщення через митний кордон України.

  Вимог щодо подання митним органам для митного оформлення Довідки про відсутність за межами України валютних цінностей та майна (зазначення відомостей про таку довідку у митній декларації( z0374-12 )) законодавством з питань державної митної справи не передбачено.

  Заступник Міністра

  А. П. Ігнатов

  WEB MD Office "НПО Поверхность", www.master-d.com.ua


   

  Щодо необхідності подання Довідки про відсутність за ..., автор —
  Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}