Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на витрати, перевезення, переробки та експортом об’єктів державног

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА

від 7 листопада 2013 р. № 812 Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на витрати, пов’язані з комплексом заходів із зберігання, перевезення, переробки та експортом об’єктів державного цінового регулювання державного інтервенційного фонду

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на витрати, пов’язані з комплексом заходів із зберігання, перевезення, переробки та експортом об’єктів державного цінового регулювання державного інтервенційного фонду( 502-2010-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 червня 2010 р. № 502 (Офіційний вісник України, 2010 p., № 48, ст. 1576; 2011 p., № 11, ст. 486), зміни, що додаються.

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2013 р. № 812

ЗМІНИ, що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на витрати, пов’язані з комплексом заходів із зберігання, перевезення, переробки та експортом об’єктів державного цінового регулювання державного інтервенційного фонду( 502-2010-п )

1. Абзац перший пункту 2 замінити абзацами такого змісту:

"2. Головним розпорядником бюджетних коштів і відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінагрополітики.

Мінагрополітики спрямовує бюджетні кошти Аграрному фонду для використання їх з метою забезпечення здійснення заходів із зберігання, перевезення, переробки та експорту об’єктів державного цінового регулювання державного інтервенційного фонду.".

У зв’язку з цим абзац другий вважати абзацом третім.

2. У пункті 6 слова "Державному казначействі" замінити словом "Казначействі".

3. Пункт 7 викласти в такій редакції:

"7. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні та необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов’язань в органах Казначейства та операції, пов’язані з використанням бюджетних коштів, здійснюються у встановленому законодавством порядку.".

4. Доповнити Порядок пунктом 7-1 такого змісту:

"7-1. Використання бюджетних коштів здійснюється з урахуванням необхідності виконання бюджетних зобов’язань минулих років, узятих на облік в органах Казначейства, у разі їх відповідності паспорту бюджетної програми.".

5. Пункт 9 після слова "фінансової" доповнити словами "і бюджетної".

6. У тексті Порядку слова "Міністерство аграрної політики та продовольства" у всіх відмінках і "Міністерством економічного розвитку та торгівлі" замінити відповідно словами "Мінагрополітики" і "Мінекономрозвитку".


 

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених ..., автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}