Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про затвердження Плану наукових та науково-технічних розробок у сфері паливно-енергетичного комплексу Міненерговугілля на 2013 рік, Міністерство енерг

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 • 02.09.2013  № 634
 • Про затвердження Плану наукових та науково-технічних розробок у сфері паливно-енергетичного комплексу Міненерговугілля на 2013 рік

  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.08.2004 № 1084( 1084-2004-п ) "Про затвердження Порядку формування і виконання замовлення на проведення фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та виконання науково-технічних (експериментальних) розробок за рахунок коштів державного бюджету" та з метою забезпечення ефективного використання коштів державного бюджету у 2013 році на виконання наукових досліджень і розроблень за бюджетною програмою КПКВК 1101030 "Прикладні наукові та науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням, підготовка наукових кадрів та фінансова підтримка розвитку наукової інфраструктури у сфері паливно-енергетичного комплексу й вугільної промисловості"( 5515-17 ) НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити План наукових та науково-технічних розробок Міністерства енергетики та вугільної промисловості у сфері паливно-енергетичного комплексу на 2013 рік (далі — План), що додається.

  2. Департаменту стратегічної політики та ядерно-енергетичного комплексу (П. А. Чернов), Департаменту електроенергетики (С. Я. Меженний), Департаменту з питань виробництва традиційних та альтернативних видів палива (І. В. Рубан), Департаменту промислової безпеки, охорони праці, цивільного та фізичного захисту, трудової та соціальної політики (О. М. Онищенко) — забезпечити, відповідно до обов'язків і повноважень, супровід виконання робіт, зазначених у Плані.

  3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

  Міністр

  Е. Ставицький

  {План не наводиться}

  {Текст взято з сайту Міненерговугілля України //mpe.kmu.gov.ua/}


   

  Про затвердження Плану наукових та науково-технічних ..., автор —
  Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}