Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Деякі питання ведення обліку доходів, які надходять як плата за надання адміністративних послуг, Кабінет Міністрів України

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА

від 7 серпня 2013 р. № 600 Київ

Деякі питання ведення обліку доходів, які надходять як плата за надання адміністративних послуг

Відповідно до частини сьомої статті 45 Бюджетного кодексу України( 2456-17 ) та пункту 1 статті 1 Указу Президента України від 12 червня 2013 р. № 327( 327/2013 ) "Про невідкладні заходи щодо прискорення здійснення економічних реформ" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити, що:

1) облік доходів, які надходять як плата за надання адміністративних послуг, ведеться органами Державної казначейської служби у розрізі головних розпорядників бюджетних коштів згідно з кодами відомчої класифікації видатків та кредитування державного бюджету і територій;

2) бюджетні рахунки для ведення обліку зазначених доходів відкриваються в органах Державної казначейської служби за відомчою ознакою на підставі звернень головних розпорядників бюджетних коштів протягом місяця з дня набрання чинності цією постановою.

Органи Державної казначейської служби надають виписки з таких рахунків у встановленому законодавством порядку;

3) відображення бюджетними установами операцій з надання адміністративних послуг у бухгалтерському обліку та розкриття відповідної інформації у розрізі видів адміністративних послуг здійснюється в порядку, визначеному Міністерством фінансів.

2. Державній казначейській службі щокварталу та щороку подавати Міністерству економічного розвитку і торгівлі у строки, передбачені для подання звітності про виконання бюджету, інформацію про доходи, які надходять як плата за надання адміністративних послуг, у розрізі видів адміністративних послуг і кодів відомчої класифікації видатків та кредитування державного бюджету.

3. Міністерству фінансів, головним розпорядникам бюджетних коштів привести власні нормативно-правові акти у відповідність із цією постановою.

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70


 

Деякі питання ведення обліку доходів, які надходять ..., автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 5. Отзывов пользователей: 3.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}