Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про внесення змін до наказу Фонду державного майна України від 14 травня 2012 року № 655 «Щодо виконання контрольних функцій Фонду державного майна Ук

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

 • 09.08.2013  № 1582
 • Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 22 серпня 2013 р. за № 1458/23990

  Про внесення змін до наказу Фонду державного майна України від 14 травня 2012 року № 655 «Щодо виконання контрольних функцій Фонду державного майна України у сфері оренди»

  Відповідно до статей 4( 4107-17 ), 5( 4107-17 ) та 6 Закону України «Про Фонд державного майна України»( 4107-17 ), статті 32 Закону України «Про оренду державного та комунального майна»( 2269-12 ) НАКАЗУЮ:

  1. Унести до наказу Фонду державного майна України від 14 травня 2012 року № 655( z0809-12 ) «Щодо виконання контрольних функцій Фонду державного майна України у сфері оренди», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 травня 2012 року за № 809/21121, такі зміни:

  1) пункт 1( z0809-12 ) викласти в такій редакції:

  «1. Фонду державного майна України, його регіональним відділенням та представництвам як орендодавцям державного майна за укладеними ними договорами оренди здійснювати такий контроль:

  1) постійний документальний (у частині надходжень до державного бюджету плати за оренду державного майна, страхування об'єкта оренди);

  2) періодичний комплексний з оглядом об'єкта оренди (згідно з щорічними планами-графіками) щодо:

  використання орендованих цілісних майнових комплексів державних підприємств, організацій, їх структурних підрозділів, виконання умов договорів оренди цілісних майнових комплексів державних підприємств;

  використання державного майна, переданого в оренду за цими договорами, виконання умов договорів оренди державного нерухомого майна, а також майна, що не увійшло до статутного (складеного) капіталу господарських товариств, створених у процесі приватизації (корпоратизації), що є державною власністю.»;

  2) у пункті 3( z0809-12 ) слова «Управлінню з питань управління державним майном та орендних відносин та регіональним відділенням Фонду» замінити словами «Фонду державного майна України, його регіональним відділенням та представництвам»;

  3) пункт 4( z0809-12 ) викласти в такій редакції:

  «4. За результатами контрольних заходів особами, що його здійснювали, складаються звіти, що містять інформацію за напрямами, визначеними у пункті 1 цього наказу.»;

  4) доповнити наказ новим пунктом 5 такого змісту:

  «5. З метою реалізації дієвого контролю за договорами оренди, укладеними Фондом державного майна України, враховуючи місце розташування об’єкта оренди, функції контролю у сфері орендних відносин можуть здійснюватися за дорученням Фонду державного майна його регіональними відділеннями, представництвами за місцем розташування об’єкта оренди.».

  У зв’язку з цим пункти 5-8( z0809-12 ) вважати відповідно пунктами 6-9.

  2. Управлінню з питань управління державним майном та орендних відносин подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

  3. Управлінню взаємодії з Верховною Радою України та комунікаційного забезпечення забезпечити в установленому порядку розміщення цього наказу на веб-сторінці Фонду державного майна України.

  4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду державного майна України відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

  5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

  Голова Фонду

  О. Рябченко


   

  Про внесення змін до наказу Фонду державного майна ..., автор —
  Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}