Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про затвердження Порядку надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів у 2013 році, Міністерс

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 • 12.06.2013  № 736
 • Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 2 липня 2013 р. за № 1104/23636

  Про затвердження Порядку надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів у 2013 році

  На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2006 року № 1361( 1361-2006-п ) «Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів» та з метою упорядкування цих виплат НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити Порядок надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів у 2013 році ( z1104-13 ), що додається.

  2. Керівникам вищих навчальних закладів державної форми власності, що підпорядковані Міністерству освіти і науки, міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади, у підпорядкуванні яких є вищі навчальні заклади, до 15 жовтня поточного року подати Міністерству освіти і науки списки випускників, яким має бути надана одноразова адресна грошова допомога.

  3. Керівникам вищих навчальних закладів комунальної форми власності до 15 жовтня поточного року подати Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінням (департаментам) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій списки випускників, яким має бути надана одноразова адресна грошова допомога, для здійснення відповідного фінансування.

  4. Керівникам департаментів загальної середньої та дошкільної освіти (Єресько О. В.), професійно-технічної освіти (Супрун В. В.), вищої освіти (Коровайченко Ю. М.) опрацювати подані пропозиції і подати інформацію до департаменту економіки та фінансування (Даниленко С. В.) для здійснення відповідного фінансування.

  5. Департаменту економіки та фінансування (Даниленко С. В.) забезпечити державну реєстрацію цього наказу в установленому законодавством порядку.

  6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра — керівника апарату Дніпрова О. С.

  7. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

  Міністр

  Д. В. Табачник

  ПОГОДЖЕНО: Міністерство фінансів України Заступник Міністра Центральний комітет Профспілки працівників освіти і науки України Голова

  С. О. Рибак Г. Ф. Труханов

  ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства освіти і науки України 12.06.2013  № 736

  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 2 липня 2013 р. за № 1104/23636

  ПОРЯДОК надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів у 2013 році

  1. Цей Порядок визначає механізм надання одноразової адресної грошової допомоги у п'ятикратному розмірі мінімальної заробітної плати (далі — допомога) випускникам вищих навчальних закладів, які у 2012-2013 навчальному році здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю та уклали на строк не менш як три роки договір про роботу на посадах педагогічних працівників у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах (далі — випускники).

  2. Допомога надається випускникам денної форми навчання, які навчались за рахунок бюджетних коштів за державним замовленням у вищих навчальних закладах I-IV рівнів акредитації державної та комунальної форм власності незалежно від підпорядкування.

  3. Кількість випускників вищих навчальних закладів державної форми власності, яким надаватиметься допомога, встановлюється Міністерством освіти і науки України на підставі списків таких випускників, поданих вищими навчальними закладами I-IV рівнів акредитації, що підпорядковані Міністерству освіти і науки України, та міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади, у підпорядкуванні яких є вищі навчальні заклади, погоджених з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управліннями (департаментами) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

  Кількість випускників вищих навчальних закладів комунальної форми власності, яким надаватиметься допомога, встановлюється Міністерством освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управліннями (департаментами) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій на підставі списків таких випускників, поданих вищими навчальними закладами I-IV рівнів акредитації комунальної форми власності незалежно від підпорядкування.

  4. Після опрацювання поданих вищими навчальними закладами списків на відповідність вимогам, визначеним у пункті 1 цього Порядку, Міністерство освіти і науки України затверджує кількість випускників та обсяг допомоги, що надається в межах асигнувань, передбачених у Державному бюджеті України на 2013 рік( 5515-17 ) на зазначені цілі, розподіляє (перерозподіляє) бюджетні призначення для виплати допомоги між підпорядкованими Міністерству освіти і науки України вищими навчальними закладами I-IV рівнів акредитації, міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади, у підпорядкуванні яких є вищі навчальні заклади.

  Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управління (департаменти) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій затверджують кількість випускників, яким надається допомога, та в межах коштів, врахованих на цю мету у міжбюджетних трансфертах між державним бюджетом та місцевими бюджетами, розподіляють суми між вищими навчальними закладами I-IV рівнів акредитації комунальної форми власності незалежно від підпорядкування.

  5. Нарахування допомоги здійснюється у вищому навчальному закладі на підставі наказу, що видається після затвердження кількості випускників, яким надається допомога, та на підставі поданої випускником до 10 жовтня 2013 року заяви про надання допомоги, копії трудової книжки та копії договору. Виплата здійснюється до кінця поточного року.

  6. До 15 лютого 2014 року вищі навчальні заклади I-IV рівнів акредитації, які виплачували допомогу, звітують перед органом вищого рівня щодо проведеної виплати.

  7. У разі відмови випускника приступити до роботи за призначенням, звільнення його з ініціативи адміністрації за порушення трудової дисципліни, звільнення за власним бажанням протягом трьох років від початку роботи у загальноосвітньому та професійно-технічному навчальному закладі отримувач допомоги зобов'язаний повернути суму фактично одержаної допомоги згідно з укладеними договорами у вищий навчальний заклад, де була здійснена виплата. Вищий навчальний заклад повертає зазначені кошти до державного бюджету.

  8. До 25 березня 2014 року Міністерство освіти і науки України, міністерства та інші центральні органи виконавчої влади, у підпорядкуванні яких є вищі навчальні заклади I-IV рівнів акредитації, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управління (департаменти) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій інформують Міністерство фінансів України щодо проведеної виплати.

  Директор департаменту вищої освіти

  Ю. М. Коровайченко

  Директор департаменту економіки та фінансування

  С. В. Даниленко


   

  Про затвердження Порядку надання одноразової адресної ..., автор —
  Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы