Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової документації № 026/о «Медична карта дитини (для дошкільного та загальноосвітнього навчальних закл

ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства охорони здоров’я України 29.05.2013 № 435

МЕДИЧНА КАРТА ДИТИНИ( z0997-13 BF32.doc )

Директор Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги

М. Хобзей

ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства охорони здоров’я України 29.05.2013 № 435

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 17 червня 2013 р. за № 997/23529

ІНСТРУКЦІЯ щодо заповнення форми первинної облікової документації № 026/о «Медична карта дитини (для дошкільного та загальноосвітнього навчальних закладів)»

1. Ця Інструкція визначає порядок заповнення форми первинної облікової документації № 026/о «Медична карта дитини (для дошкільного та загальноосвітнього навчальних закладів)» (далі — форма № 026/о).

2. Форма № 026/о заповнюється на кожну дитину, яка перебуває у навчально-виховному закладі, і характеризує стан здоров’я та лікувально-профілактичні заходи, які проводились у період перебування дитини у дошкільному навчальному закладі, загальноосвітньому навчальному закладі.

3. Для дітей, які поступили в дошкільні навчальні заклади та дитячі будинки, школи-інтернати, форма № 026/о заповнюється на підставі виписки із форми № 112/о «Історія розвитку дитини»( va302282-99 ) (далі — форма № 112/о), затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 27 грудня 1999 року № 302( v0302282-99 ), лікарями-педіатрами дитячих поліклінік, лікарями загальної практики-сімейними лікарями; для учнів загальноосвітніх навчальних закладів — на підставі форми № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»( z0794-10 ), затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089.

4. У пункті 1 форми № 026/о щороку записується клас (група), у якому перебуває дитина, праворуч на титульній сторінці форми зазначаються випадки алергічних реакцій у дитини (на медикаменти, продукти харчування, вакцини, алергічні захворювання тощо).

5. Паспортна частина форми № 026/о (пункти 2—5) включає: прізвище, ім’я, по батькові дитини, дату народження, стать, місце проживання і анамнестичні дані на дітей, які поступили в перший клас загальноосвітнього навчального закладу, заповнюється на підставі записів із форми № 112/о ( va302282-99 ) лікарями-педіатрами дитячих поліклінік, лікарями загальної практики-сімейними лікарями при проведенні поглибленого огляду цих дітей.

6. Усі інші записи у формі № 026/о роблять медичні працівники навчально-виховних закладів при проведенні поточних, періодичних оглядів та протиепідеміологічних заходів.

7. У розділі І «Позашкільні заняття» форми № 026/о зазначаються заняття дитини спортом, музикою, іноземною мовою тощо.

8. У розділі ІІ «Перенесені хвороби» проставляються дати захворювань на перераховані хвороби (кір, кашлюк, скарлатина, вітряна віспа, дифтерія, вірусний гепатит, епідемічний паротит, краснуха, черевний тиф, туберкульоз тощо).

9. У розділі ІІІ «Відомості про госпіталізацію, санаторно-курортне лікування» проставляються діагноз та дата госпіталізації (число, місяць, рік).

10. У розділі ІV «Пропуски через хворобу» відмічаються пропуски протягом усього періоду перебування дитини в дошкільному навчальному закладі, загальноосвітньому навчальному закладі, дані заповнюються на підставі форми первинної облікової документації № 095/о «Довідка № ___ про тимчасову непрацездатність студента навчального закладу І—ІV рівнів акредитації, про хворобу, карантин і інші причини відсутності дитини, яка відвідує загальноосвітній навчальний заклад, дошкільний навчальний заклад»( z0696-12 ), затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 14 лютого 2012 року № 110( z0661-12 ), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28 квітня 2012 року за № 661/20974.

11. Інформація про дітей, які перебувають під диспансерним наглядом, у формі № 026/о вноситься у розділ V «Відомості про диспансерне спостереження», який включає контроль за своєчасним відвідуванням спеціаліста і дані флюорографічних та лабораторних досліджень, зазначаються дата, дані огляду та необхідні рекомендації.

 • 12. У розділі VІ «Дегельмінтизація» зазначаються дата та результат лікування гельмінтозів у дітей.
 • 13. У розділі VІІ «Санація порожнини рота» вказуються дані щодо оглядів лікаря-стоматолога, дати їх проведення та результати санації.

  14. У розділі VІІІ «Дані поглибленого медичного огляду» відмічаються дані щодо оглядів спеціалістів, дається оцінка фізичного розвитку дитини, записується висновок про стан здоров’я, рекомендації спеціалістів.

  15. У розділі IX «Профілактичні щеплення» зазначаються результати проведених обов’язкових щеплень (вакцинація, ревакцинація) проти: поліомієліту, дифтерії, кашлюка, правця, туберкульозу, краснухи, вірусного гепатиту В, кору, паротиту, гемофільної інфекції, а також інших щеплень із зазначенням дати, дози, серії препаратів.

  16. У розділі X «Професійна консультація із вказівкою медичних протипоказань до професії» вказуються медичні протипоказання до тієї чи іншої професії.

  17. У розділ XІ «Рекомендації до занять спортом» записуються поради лікаря щодо занять спортом згідно з висновком лікарсько-консультаційної комісії.

  18. У розділі XІІ «Дані поточного медичного огляду» зазначаються дати проведення медичних оглядів, діагнози, призначення.

  19. При переведенні дитини з дошкільного навчального закладу у загальноосвітній навчальний заклад, із одного загальноосвітнього закладу в інший форма № 026/о передається разом із особистою справою дитини.

  20. У разі ведення форми № 026/о в електронному форматі вона повинна включати в себе всі дані, які містяться на затвердженому паперовому носії інформації.

 • 21. Строк зберігання форми № 026/о — 10 років.
 • Директор Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги

  М. Хобзей


   

  Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової ..., автор —
  Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 4. Отзывов пользователей: 4.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы