Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про проведення VI-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров'я", Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 • 07.02.2013  № 103
 • Про проведення VI-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров'я"

  На виконання наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту від 24 листопада 2009 року № 1061/4128( z1228-09 ) "Про проведення щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров'я", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 грудня 2009 року за № 1228/17244, та з метою популяризації здорового способу життя серед дітей і молоді НАКАЗУЮ:

  1. Міністру освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, керівникам управлінь, департаментів освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:

  1.1. Здійснити організаційні заходи щодо проведення 1-го і 2-го етапів відповідно до Положення про Всеукраїнський фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"( z1228-09 ).

  1.2. Надати до 1 березня 2013 року відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини (Середницька А. Д.) інформацію про терміни та місце проведення 2-го етапу фестивалю-конкурсу (в друкованому та електронному вигляді на адресу n_berezina@mon.gov.ua).

  1.3. Забезпечити участь переможців 2-го етапу у 3-му фінальному етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров'я".

  2. Затвердити:

  2.1. Персональний склад Організаційного комітету 3-го фінального етапу фестивалю-конкурсу згідно з додатком 1.

  2.2. Журі 3-го фінального етапу фестивалю-конкурсу ( v0103736-13 ) у складі згідно з додатком 2.

  3. Українському державному центру позашкільної освіти (Селіванов О. С.) провести у вересні 2013 року в м. Києві 3-й фінальний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров'я".

  4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

  Заступник Міністра

  Б. М. Жебровський

  Додаток 1 до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту 07.02.2013  № 103

  СКЛАД організаційного комітету 3-го фінального етапу VI-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров'я"

  1. Хохич Ігор Михайлович, директор Департаменту з питань молоді та комунікацій Державної служби молоді та спорту України, голова організаційного комітету.

  2. Середницька Алла Дмитрівна, начальник відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, співголова організаційного комітету.

  Члени організаційного комітету:

  3. Блаженко Анатолій Геннадійович, заступник голови правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Серце до серця" (за згодою).

  4. Доценко Лариса Вікторівна, керівник проекту "Віра. Надія. Любов" Національної телекомпанії України (за згодою).

  5. Лазаренко Олексій Олександрович, начальник управління кримінальної міліції у справах дітей Міністерства внутрішніх справ України (за згодою).

  6. Левіна Ірина Єгорівна, заступник директора Українського державного центру позашкільної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

  7. Мазицька Жанна Анатоліївна, генеральний директор Державної телерадіокомпанії "Культура" (за згодою).

  8. Селіванов Олексій Сергійович, директор Українського державного центру позашкільної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

  9. Юричко Василь Васильович, генеральний директор Державної телерадіокомпанії "УТР" (за згодою).

  Директор Українського державного центру позашкільної освіти

  О. С. Селіванов

  Додаток 2 до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту 07.02.2013  № 103

  СКЛАД журі 3-го фінального етапу VI-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров'я"

  1. Бабич Олена Олексіївна, головний спеціаліст Державної служби молоді та спорту України.

  2. Березіна Ніна Олексіївна, головний спеціаліст відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

  3. Горінов Павло Валерійович, завідуючий відділом з питань молодіжної політики Українського державного центру позашкільної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

  4. Карпенко Тамара Володимирівна, головний редактор Державної телерадіокомпанії "УТР" (за згодою).

  5. Котлярова Уляна Костянтинівна, заступник начальника управління кримінальної міліції у справах дітей Міністерства внутрішніх справ України (за згодою).

  6. Кравченко Олеся Вікторівна, начальник відділу підтримки молодіжних ініціатив Державної служби молоді та спорту України.

  7. Лещук Наталія Олексіївна, голова Правління Всеукраїнської благодійної асоціації "Рівний-рівному", координатор проекту Фонду народонаселення ООН в Україні, МОНмолодьспорту "Дорослішай на здоров'я" (за згодою).

  8. Орлова Вікторія Валентинівна, заступник голови Правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Серце до серця" (за згодою).

  9. Осташко Світлана Іванівна, директор Департаменту материнства, дитинства та санаторного забезпечення Міністерства охорони здоров'я України (за згодою).

  10. Савич Жанна Володимирівна, національний тренер Програми МОНмолодьспорту "Сприяння просвітницькій роботі "рівний-рівному" серед молоді України щодо здорового способу життя".

  11. Хайдукова Ірина Володимирівна, головний спеціаліст управління у справах фізичної культури та спорту Одеської обласної державної адміністрації (за згодою).

  Директор Українського державного центру позашкільної освіти

  О. С. Селіванов

  {Текст взято з сайту МОНмолодьспорту України //www.mon.gov.ua}


   

  Про проведення VI-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу ..., автор —
  Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}