Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про митне оформлення марок акцизного податку, Державна митна служба України

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

 • 11.12.2012  № 11.1/1.2-12/2/13909-ЕП
 • Українська асоціація виробників тютюнових виробів "Укртютюн" Керівникам митниць

   Про митне оформлення марок акцизного податку

  Державною митною службою України розглянуто звернення Української асоціації виробників тютюнових виробів "Укртютюн" від 05.11.2012 № 17/88 щодо митного оформлення марок акцизного податку.

  Повідомляємо, що відповідно до частини першої статті 71 Митного кодексу України від 13.03.2012 № 4495-VI( 4495б-17 ) (далі — Кодекс) декларант має право обрати митний режим, у який він бажає помістити товари, з дотриманням умов такого режиму та у порядку, що визначені цим Кодексом.

  При цьому звертаємо увагу, що відповідно до статті 74 Кодексу( 4495б-17 ) імпорт (випуск для вільного обігу) — це митний режим, відповідно до якого іноземні товари після сплати всіх митних платежів, встановлених законами України на імпорт цих товарів, та виконання усіх необхідних митних формальностей випускаються для вільного обігу на митній території України. Товари, поміщені у митний режим імпорту, набувають статусу українських товарів (стаття 76 Кодексу( 4495б-17 )).

  Згідно зі статтею 82( 4495б-17 ) експорт (остаточне вивезення) — це митний режим, відповідно до якого українські товари випускаються для вільного обігу за межами митної території України без зобов'язань щодо їх зворотного ввезення. Товари, поміщені у митний режим експорту, втрачають статус українських товарів з моменту їх фактичного вивезення за межі митної території України (стаття 84 Кодексу( 4495б-17 )).

  Водночас, мета ввезення марок акцизного податку іноземних держав на митну території України та вивезення українських марок акцизного податку за межі митної території України передбачає їх подальший реекспорт та реімпорт разом із підакцизними товарами, та не передбачає їх випуск у вільний обіг на митній території України або за її межами відповідно.

  З огляду на викладене вище, марки акцизного податку іноземних держав, що ввозяться на митну територію України, мають поміщуватися в митний режим тимчасового ввезення, а українські марки акцизного податку, що вивозяться за межі митної території України, мають поміщуватися в митний режим тимчасового вивезення.

  Також повідомляємо, що відповідно до статті 105 Кодексу( 4495б-17 ) у митний режим тимчасового ввезення з умовним повним звільненням від оподаткування митними платежами поміщуються виключно товари зазначені в Додатках B.1 — B.9, C, D до Конвенції про тимчасове ввезення( 995_472 ) (Стамбул, 1990 рік), на умовах, визначених цими Додатками.

  Разом з цим, зазначені Додатки до Конвенції( 995_472 ) про тимчасове ввезення не містять положень, згідно з якими маркам акцизного податку надаються пільги при поміщенні в режим тимчасового ввезення.

  Таким чином, тимчасове ввезення марок акцизного податку іноземних держав повинно здійснюватися з умовним частковим звільненням від оподаткування згідно зі статтею 106 Кодексу( 4495б-17 ).

  Т. в.о. Голови Служби

  О. М. Дороховський

  WEB MD Office "НПО Поверхность", www.master-d.com.ua


   

  Про митне оформлення марок акцизного податку, Державна ..., автор —
  Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 2. Отзывов пользователей: 3.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}