Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про визначення підстав видачі розпорядження Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку зберігачу пенсійного фонду, Національна комісія

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

 • 20.11.2012  № 1634
 • Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 21 січня 2013 р. за № 151/22683

  Про визначення підстав видачі розпорядження Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку зберігачу пенсійного фонду

  Відповідно до пункту 13 частини першої статті 8 Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні»( 448/96-ВР ) та частини четвертої статті 44 Закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення» ( 1057-15 ) Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку ВИРІШИЛА:

  1. Визначити такі підстави, з настанням яких Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (далі — Комісія) може видати для виконання зберігачу пенсійного фонду розпорядження щодо припинення (блокування) виконання розпорядження компанії з управління активами в частині управління пенсійними активами (далі — Розпорядження):

  1.1. Анулювання або визнання недійсною ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку — діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльність з управління активами).

  1.2. Закінчення строку дії ліцензії та неотримання нової ліцензії відповідно до Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку — діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами)( z0864-06 ), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26 травня 2006 року № 341, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 24 липня 2006 року за № 864/12738 (із змінами).

  1.3. Наявність постанови про накладення відповідної санкції за відмову компанії з управління активами в проведенні перевірки Комісією.

  1.4. Наявність акта про відсутність компанії з управління активами за місцезнаходженням.

  1.5. Невиконання повторно протягом року розпорядження про усунення правопорушень на ринку цінних паперів, винесеного за фактом неподання компанією з управління активами адміністративних даних до Комісії за один і той самий звітний період.

  1.6. Ненадання на повторний запит уповноваженої особи Комісії у зв’язку з реалізацією нею своїх повноважень, передбачених законодавством про цінні папери та фондовий ринок, необхідних документів та іншої інформації по одному і тому самому питанню.

  1.7. Надходження до Комісії повідомлення ради пенсійного фонду щодо прийнятого рішення про розірвання договору на управління активами пенсійного фонду та звернення про надання зберігачу пенсійного фонду Розпорядження.

  2. Розпорядження видається за рішенням Комісії.

  3. Комісія протягом трьох робочих днів надсилає Розпорядження зберігачу та повідомляє про таке Розпорядження раду пенсійного фонду.

  4. Зберігач виконує Розпорядження Комісії з моменту його отримання. Про отримання Розпорядження зберігач повідомляє Комісію протягом трьох робочих днів.

  5. Департаменту спільного інвестування та регулювання діяльності інституційних інвесторів (О. Симоненко) забезпечити подання цього рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України та опублікування цього рішення відповідно до законодавства.

  6. Управлінню інформаційних технологій, зовнішніх та внутрішніх комунікацій (Заїка А. Л.) забезпечити опублікування цього рішення відповідно до законодавства України.

  7. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

  8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Комісії О. Тарасенка.

  Голова Комісії

  Д. Тевелєв

  Протокол засідання Комісії від 20.11.2012 р. № 51


   

  Про визначення підстав видачі розпорядження Національною ..., автор —
  Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}