Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Блондинок!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Про умови оплати праці працівників закладів охорони здоров`я та інших медичних працівників Державної служби спеціального зв`язку та захисту інформації

АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 • 25.12.2012  № 779
 • Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16 січня 2013 р. за № 128/22660

  Про умови оплати праці працівників закладів охорони здоров`я та інших медичних працівників Державної служби спеціального зв`язку та захисту інформації України

  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298( 1298-2002-п ) «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» (зі змінами), з метою упорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров`я та інших медичних працівників Державної служби спеціального зв`язку та захисту інформації України НАКАЗУЮ:

  1. Оплату праці працівників закладів охорони здоров`я та інших медичних працівників Державної служби спеціального зв`язку та захисту інформації України здійснювати за умовами оплати праці відповідних категорій працівників закладів охорони здоров`я та інших медичних працівників ( z1209-05 ) відповідно до наказу Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства охорони здоров'я України від 05 жовтня 2005 року № 308/519 «Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров`я та установ соціального захисту населення», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 жовтня 2005 року за № 1209/11489 (зі змінами).

  2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Фінансово-економічного департаменту Адміністрації Державної служби спеціального зв`язку та захисту інформації України і директора Департаменту кадрового забезпечення Адміністрації Державної служби спеціального зв`язку та захисту інформації України.

  3. Фінансово-економічному департаменту Адміністрації Державної служби спеціального зв`язку та захисту інформації України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

  4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

  Голова Служби

  Г. А. Резніков


   

  Про умови оплати праці працівників закладів охорони ..., автор —
  Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}