Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов'язаних з обмеженням особистої свободи громадян", Генеральна прокуратура України

ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

НАКАЗ

 • 20.12.2012  № 7 гн — 2
 • Про внесення змін до наказу Генерального прокурора України від 2 квітня 2012 року № 7гн "Про організацію прокурорського нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов'язаних з обмеженням особистої свободи громадян"

  З метою удосконалення організації роботи та підвищення ефективності нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян, керуючись статтею 15 Закону України "Про прокуратуру" ( 1789-12 ), НАКАЗУЮ:

  1. Внести наступні зміни до наказу Генерального прокурора України від 02.04.2012 № 7гн( va007900-12 ) "Про організацію прокурорського нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян":

  1.1. Доповнити наказ пунктом 1.1. такого змісту:

  "Відповідальність за стан організації роботи на цьому напрямі покласти безпосередньо на перших керівників органів прокуратури, а в регіонах, де функціонує два або більше слідчих ізоляторів, також на одного із заступників прокурора обласного рівня".

  З наказом ознайомити працівників Генеральної прокуратури України, надіслати наказ прокурорам Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, спеціалізованим прокурорам (на правах обласних), прокурорам міст з районним поділом, міським, районним, міжрайонним та прирівняним до них прокурорам, прокурорам регіонів з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері, ректору Національної академії прокуратури України, довести його до відома  всіх прокурорсько-слідчих працівників.

  Генеральний прокурор України державний радник юстиції України

  В. Пшонка

  {Текст взято з сайту Генеральної прокуратури України //www.gp.gov.ua/}


   

  а також при застосуванні інших заходів примусового ..., автор —
  Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 8. Отзывов пользователей: 4.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}