Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Щодо зупинення клірингу, внесення змін до системи депозитарного обліку цінних паперів, випущених ПАТ "Форекс Емемсіс Груп", Національна комі

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

 • 20.11.2012  № 1670
 • Щодо зупинення клірингу, укладання договорів купівлі-продажу цінних паперів, внесення змін до системи депозитарного обліку цінних паперів, випущених ПАТ "Форекс Емемсіс Груп"

  Відповідно до пунктів 16 та 30 частини 1 статті 8 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні" ( 448/96-ВР ) у зв'язку з виявленням Комісією дій, що можуть мати ознаки маніпулювання цінами на цінні папери ПАТ "Форекс Емемсіс Груп", та з метою захисту інтересів інвесторів у цінні папери Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку ВИРІШИЛА:

  1. Зупинити з 20.11.2012 року на термін 12 місяців кліринг та укладання договорів купівлі-продажу цінних паперів наступного емітента:

  Публічне акціонерне товариство ПАТ "Форекс Емемсіс Груп" (код за ЄДРПОУ 38239059).

  2. Заборонити ПрАТ "Всеукраїнський депозитарій цінних паперів" (код за ЄДРПОУ 35917889), ВАТ "Національний депозитарій України" (код за ЄДРПОУ 30370711) та зберігачам, що здійснюють облік прав власності на цінні папери емітента, зазначеного у п. 1 рішення, у депозитарній системі України, здійснювати облікові операції щодо внесення змін до системи депозитарного обліку щодо цінних паперів емітента, зазначеного у п. 1 рішення.

  3. Заборонити здійснення клірингу за договорами купівлі-продажу щодо цінних паперів емітента, зазначеного у п. 1 рішення.

  4. Зобов'язати Приватне акціонерне товариство "Всеукраїнський депозитарій цінних паперів" (код за ЄДРПОУ 35917889), Відкрите акціонерне товариство "Національний депозитарій України" (код за ЄДРПОУ 30370711) невідкладно довести до відома зберігачів, що здійснюють облік прав власності на цінні папери емітента, зазначеного у п. 1 рішення, у депозитарній системі України, рішення державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 20.11.2012 року № 1670.

  5. Приватному акціонерному товариству "Всеукраїнський депозитарій цінних паперів" (код за ЄДРПОУ 35917889), Відкритому акціонерному товариству "Національний депозитарій України" (код за ЄДРПОУ 30370711) та зберігачам, що здійснюють облік прав власності на цінні папери емітента, зазначеного у п. 1 рішення, у депозитарній системі України, у триденний термін з моменту отримання цього рішення повідомити Національну комісію з цінних паперів та фондового ринку про його виконання.

  6. Департаменту контрольно-правової роботи (О. Мисюра) протягом трьох робочих днів забезпечити відправлення у встановленому порядку копії цього рішення ПАТ "Форекс Емемсіс Груп" (код за ЄДРПОУ 38239059) та відповідним учасникам Національної депозитарної системи України.

  7. Відділу зовнішніх та внутрішніх комунікацій (Ю. Жулій) забезпечити опублікування цього рішення в офіційному друкованому виданні.

  8. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

  Голова Комісії

  Д. Тевелєв

  Протокол засідання Комісії від 20 листопада 2012 р. № 51


   

  Щодо зупинення клірингу, внесення змін до системи депозитарного ..., автор —
  Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}