Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Щодо перерозподілу зон діяльності Київської регіональної та Київської обласної митниць, Державна митна служба України

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

 • 19.10.2012 № 11.1/2-12.2/11776-ЕП
 • Київська регіональна митниця Київська обласна митниця Департамент митних інформаційних технологій та статистики

  У доповнення до листа Держмитслужби від 09.10.2012 № 11.1/2-12.4/11280-ЕП( v1128342-12 ), у зв'язку із завершенням 22.10.2012 перерозподілу зон діяльності Київської регіональної та Київської обласної митниць, повідомляємо.

  1. Якщо станом на 22.10.2012 митне оформлення товарів розпочато але не завершено Київською регіональною митницею або Київською обласною митницею, то завершення митного оформлення та випуск товарів відповідно до заявленого митного режиму, здійснюється тією митницею, яка його розпочала, окрім випадків передбачених підпунктом б) пункту 2 цього листа.

  2. Якщо щодо зазначених у пункті 1 цього листа товарів було відмовлено у митному оформленні, то митне оформлення завершується:

  а) митницею, яка розпочала митне оформлення, якщо відмова пов'язана з винесенням посадовими особами митниці рішень про коригування митної вартості товарів або про визначення коду товару;

  б) митницею, до зони діяльності якої з 22.10.2012 віднесено зони митного контролю, де перебувають товари, у разі надання відмов у митному оформленні у випадках, не передбачених підпунктом а) цього пункту. При цьому, товари та товаросупровідні документи, за якими здійснюється їх переміщення через митний кордон України, повинні бути невідкладно передані між митницями за актами приймання-передавання.

  3. Контроль за товарами, поміщеними до 22.10.2012 у митні режими тимчасового ввезення, тимчасового вивезення, переробки на митній території, переробки за межами митної території здійснюється в установленому порядку митницями, якими такі товари поміщені у зазначені митні режими.

  4. Контроль та митне оформлення комплектних об'єктів продовжується митницею, якою до 22.10.2012 було розпочато митне оформлення складових таких комплектних об'єктів.

  5. Додаткові декларації до тимчасових та періодичних митних декларацій, оформлених до 22.10.2012, відповідно до частини четвертої статті 261 Митного кодексу України( 4495в-17 ), подаються до митного органу, яким були оформлені такі митні декларації.

  Керівникам Київської регіональної та Київської обласної митниць довести до відома суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності цей лист.

  Перший заступник Голови Служби

  О. М. Дороховський

  WEB MD Office "НПО Поверхность", www.master-d.com.ua


   

  Щодо перерозподілу зон діяльності Київської регіональної ..., автор —
  Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 6. Отзывов пользователей: 3.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы