Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про затвердження порядку купівлі електричної енергії з Оптового ринку електричної енергії України для споживача електричної енергії ТОВ "Металург

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

ПОСТАНОВА

 • 20.09.2012  № 1206
 • Про затвердження порядку купівлі електричної енергії з Оптового ринку електричної енергії України для споживача електричної енергії ТОВ "Металургійний завод "Дніпросталь"

  Відповідно до Закону України "Про електроенергетику ( 575/97-ВР )"( 575/97-ВР ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", ураховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 14.01.2009 № 21 ( 21-2009-р ) (із змінами, внесеними розпорядженням Кабінету Міністрів України 20.08.2012 № 586-р) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

  1. Затвердити порядок купівлі електричної енергії з Оптового ринку електричної енергії України для споживача електричної енергії ТОВ "Металургійний завод "Дніпросталь", згідно з яким:

  1.1. Постачальник електричної енергії за нерегульованим тарифом (далі — ПНТ) купує електричну енергію на Оптовому ринку електричної енергії України (далі — ОРЕ) для споживача електричної енергії ТОВ "Металургійний завод "Дніпросталь" (далі — ТОВ), який є власником, замовником та інвестором кабельної лінії напругою 330 кВ приєднаної до комірок відкритого розподільного пристрою напругою 330 кВ на Придніпровській тепловій електростанції, без урахування нормативних технологічних витрат електричної енергії в місцевих (локальних) електричних мережах.

  1.2. ПНТ  купує електричну енергію з ОРЕ на межі балансової належності електричних мереж (приєднання до комірок відкритого розподільного пристрою напругою 330 кВ на Придніпровській тепловій електростанції ).

  1.3. ПНТ укладає договір щодо надання та оплати інформаційних послуг з ліцензіатом з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами, який одночасно здійснює діяльність з постачання електричної енергії за регульованим тарифом на закріпленій території якого розташовані електроустановки ТОВ.

  1.4. ПНТ не укладає договір на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами з електропередавальною організацією та не здійснює плату за послуги з передачі електричної енергії ліцензіату з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами, а обсяги споживання електричної енергії споживачем електричної енергії ТОВ не враховуються при розрахунку тарифів ліцензіата з передачі місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

  2. Розпоряднику системи розрахунків забезпечити продаж електричної енергії ПНТ з ОРЕ згідно з підпунктами 1.1 та 1.4 цієї постанови.

  Голова Комісії

  С. Тітенко


   

  Про затвердження порядку купівлі електричної енергії ..., автор —
  Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}