Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про затвердження Порядку складання та подання запитів на отримання публічної інформації, розпорядником якої є Державна митна служба України, Міністерс

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 • 07.08.2012  № 893
 • Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 27 серпня 2012 р. за № 1438/21750

  Про затвердження Порядку складання та подання запитів на отримання публічної інформації, розпорядником якої є Державна митна служба України

  Відповідно до статей 19( 2939-17 ), 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації»( 2939-17 ), статті 2 Указу Президента України від 05 травня 2011 року № 547( 547/2011 ) «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 583 ( 583-2011-п ) «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади» та підпункту 3 пункту 10 Положення про Міністерство фінансів України( 446/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 08 квітня 2011 року № 446, для належної організації доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Державна митна служба України, НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити Порядок складання та подання запитів на отримання публічної інформації, розпорядником якої є Державна митна служба України ( z1438-12 ), що додається.

  2. Затвердити Форму для подання запиту на отримання публічної інформації у письмовому вигляді поштою, електронною поштою, факсом або під час особистого прийому, що додається.

  3. Затвердити Форму для подання запиту на отримання публічної інформації за телефоном, що додається.

  4. Управлінню комунікацій (Прес-служба) Міністерства фінансів України (Косарчук В. П.) та Організаційно-розпорядчому департаменту Державної митної служби України (Пашко П. В.) у встановленому порядку забезпечити:

 • подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;
 • оприлюднення цього наказу.
 • 5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

  6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра фінансів України Мярковського А.І. та першого заступника Голови Державної митної служби України Дороховського О. М.

  Міністр

  Ю. Колобов

  ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства фінансів України 07.08.2012  № 893

  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 27 серпня 2012 р. за № 1438/21750

  ПОРЯДОК складання та подання запитів на отримання публічної інформації, розпорядником якої є  Державна митна служба України

  І. Загальні положення

  1.1. Цей Порядок розроблений відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»( 2939-17 ) (далі — Закон), Указу Президента України від 05 травня 2011 року № 547( 547/2011 ) «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» та постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 583 ( 583-2011-п ) «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади» з метою створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації.

  Право на доступ до публічної інформації гарантується максимальним спрощенням процедури подання запиту на отримання публічної інформації.

  1.2. У цьому Порядку терміни вживаються у значеннях, наведених у Законі( 2939-17 ).

  1.3. Розпорядником публічної інформації відповідно до Закону ( 2939-17 ) є Державна митна служба України (далі — Держмитслужба України).

  1.4. Доступ до публічної інформації Держмитслужби України забезпечується шляхом надання інформації за запитами на отримання публічної інформації.

  1.5. Запитувачами публічної інформації відповідно до Закону ( 2939-17 ) є фізичні, юридичні особи та об’єднання громадян без статусу юридичної особи, крім суб’єктів владних повноважень при здійсненні ними своїх функцій.

  1.6. Відносини у сфері звернень громадян регулюються Законом України «Про звернення громадян»( 393/96-ВР ).

  ІІ. Складання та подання запитів на отримання публічної інформації

  2.1. Запитувач інформації має право звернутися до Держмитслужби України із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

  2.2. Запит на отримання публічної інформації може бути індивідуальним або колективним.

  2.3. Запит на отримання публічної інформації подається Держмитслужбі України в усній чи письмовій формі під час особистого прийому або шляхом надсилання поштою, факсом, електронною поштою або по телефону на вибір запитувача.

  2.4. Письмовий запит на отримання публічної інформації подається в довільній формі.

  2.5. Запит на інформацію повинен містити:

  прізвище, ім’я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;

  загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

 • підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.
 • 2.6. З метою спрощення процедури оформлення письмового запиту на інформацію запитувач може використати Форму для подання запиту на отримання публічної інформації у письмовому вигляді поштою, електронною поштою, факсом або під час особистого прийому та Форму для подання запиту на отримання публічної інформації за телефоном (далі — форми запитів), затверджені цим наказом.

  2.7. Форми запитів розміщуються на офіційному веб-сайті Держмитслужби України в рубриці «Доступ до публічної інформації» та в адміністративній будівлі Держмитслужби України (04119, м. Київ, вул. Дегтярівська, буд. 11 г).

  2.8. У формах запитів запитувачеві надається можливість вибрати форму надання відповіді — поштою, факсом, телефоном, електронною поштою.

  2.9. Запит на інформацію може бути подано запитувачем особисто відповідальній особі, яка організовує в установленому порядку доступ до отримання публічної інформації, розпорядником якої є Держмитслужба України.

  2.10. У разі якщо з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) запитувач не може подати письмовий запит на інформацію, його має оформити відповідальна особа, яка організовує в установленому порядку доступ до отримання публічної інформації, розпорядником якої є Держмитслужба України, із зазначенням у запиті прізвища, імені, по батькові, контактного телефону, та надати копію запиту особі, яка його подала.

  2.11. На вимогу запитувача на першому аркуші копії запиту проставляється відбиток штампа із зазначенням найменування розпорядника інформації, дати надходження та вхідного номера запиту. Така копія повертається запитувачу.

  Начальник Управління комунікацій (Прес-служба)

  В. П. Косарчук

  ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства фінансів України 07.08.2012  № 893

  ФОРМА ( z1438-12 BF53.doc ) для подання запиту на отримання публічної інформації у письмовому вигляді поштою, електронною поштою, факсом або під час особистого прийому

  Начальник Управління комунікацій (Прес-служба)

  В. П. Косарчук

  ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства фінансів України 07.08.2012  № 893

  ФОРМА ( z1438-12 BF54.doc ) для подання запиту на отримання публічної інформації за телефоном

  Начальник Управління комунікацій (Прес-служба)

  В. П. Косарчук


   

  Про затвердження Порядку складання та подання запитів ..., автор —
  Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы