Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Щодо набрання чинності міжнародними договорами, Міністерство закордонних справ України

МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

 • 05.09.2012  № 72/14-612/1-2578
 • Міністерству юстиції України Апарат Верховної Ради України Секретаріату Кабінету Міністрів України Міністерству надзвичайних ситуацій України Державній митній службі України Адміністрації Державної прикордонної служби України Посольству України в Республіці Білорусь

  Щодо набрання чинності міжнародними договорами

  Повідомляємо, що Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про спрощений порядок переміщення ділянкою автомобільної дороги Славутич — Чорнобильська АЕС( 112_170 ), яка проходить територією Республіки Білорусь, працівників, транспортних засобів та вантажів Чорнобильської АЕС і підприємств, що провадять діяльність у зоні відчуження, а також іноземних спеціалістів, залучених до реалізації міжнародних проектів стосовно закриття Чорнобильської АЕС, та Протокол до цієї Угоди( 112_171 ), підписані 20 січня 2009 року в м. Чернігові та ратифіковані Законом України № 4986-VI від 20.06.2012 р.( 4986-17 ), набрали чинності 10 серпня 2012 року.

  Угода( 112_170 ) укладається терміном на п'ять років з автоматичним продовженням на наступні 1-річні періоди. Протокол є невід'ємною частиною Угоди та залишається чинним протягом її дії.

  З дати набрання чинності цією Угодою( 112_170 ) втрачає чинність Угода між Урядом України та Кабінетом Міністрів Республіки Білорусь про спрощений порядок перетину державного кордону працівниками підприємств, організацій та установ зони відчуження Чорнобильської атомної електростанції( 112_509 ) від 16.12.94 р.

  З метою включення до Єдиного реєстру нормативно-правових актів України та офіційного опублікування у додатку надсилаємо офіційно засвідчені тексти згаданих міжнародних договорів українською мовою (на адресу Мін'юсту).

  Директор Договірно-правового департаменту

  В. М. Пузирко


   

  Щодо набрання чинності міжнародними договорами, Міністерство ..., автор —
  Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 3. Отзывов пользователей: 2.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы