Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про затвердження плану заходів щодо підготовки та відзначення у 2012 році 68-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, Кабінет Міністр

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12 вересня 2012 р. № 661-р Київ

Про затвердження плану заходів щодо підготовки та відзначення у 2012 році 68-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

1. Затвердити план заходів щодо підготовки та відзначення 68-ї річниці визволення України від фашистських загарбників (далі — план заходів), що додається.

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям подати до 10 листопада Державній службі з питань інвалідів та ветеранів інформацію про хід виконання плану заходів для її узагальнення та подання до 30 листопада Кабінетові Міністрів України в установленому порядку.

3. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям розробити і затвердити до 1 жовтня відповідні плани заходів щодо підготовки та відзначення 68-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та забезпечити їх виконання.

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 26

ЗАТВЕРДЖЕНО розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 вересня 2012 р. № 661-р

ПЛАН заходів щодо підготовки та відзначення у 2012 році 68-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

1. Провести:

1) у мм. Києві, Сімферополі, Севастополі, обласних центрах, інших населених пунктах урочистості з відзначення 68-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, зокрема покладання квітів до меморіалів і пам’ятників, святкові збори та концерти.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

До 28 жовтня;

2) науково-практичні конференції, семінари у вищих навчальних закладах із запрошенням ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років (далі — ветерани війни).

МОНмолодьспорт, Міноборони, МВС, СБУ, Адміністрація Держприкордонслужби, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

Жовтень;

3) тематичні уроки, лекції, бесіди з історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років у загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладах за участю ветеранів війни, екскурсії до музеїв історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, походи місцями бойової слави.

МОНмолодьспорт, Мінкультури, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

Жовтень;

4) зустрічі керівників органів виконавчої влади з ветеранами війни, жертвами нацистських переслідувань, членами сімей загиблих.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

Жовтень.

2. Організувати:

1) вручення ветеранам війни державних нагород, відзнак Кабінету Міністрів України, відомчих відзнак.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, Міноборони, МВС, МНС, СБУ, Адміністрація Держприкордонслужби, Державна служба з питань інвалідів та ветеранів.

До 28 жовтня;

2) відвідування представниками органів виконавчої влади ветеранів війни за місцем їх проживання, у госпіталях, лікарнях, інтернатних закладах системи соціального захисту з метою вивчення стану їх соціально-побутового забезпечення, медичного обслуговування та повсякденних потреб.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, МОЗ, Державна служба з питань інвалідів та ветеранів.

Жовтень;

3) поїздки ветеранів війни місцями бойової слави по території України.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, Державна служба з питань інвалідів та ветеранів, громадські організації ветеранів війни (за згодою).

До кінця року;

4) проведення виставок творів мистецтва, фотографій і плакатів воєнних років, документів та архівних матеріалів у музеях, мемуарної та історичної літератури в бібліотеках, творчих зустрічей, концертних програм з виконанням пісень воєнних часів.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, Мінкультури, Міноборони, Укрдержархів.

Жовтень.

3. Забезпечити:

1) неухильне виконання вимог законодавства щодо надання пільг ветеранам війни.

Державна служба з питань інвалідів та ветеранів, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

Постійно;

2) надання належної кваліфікованої медичної допомоги ветеранам війни, включаючи диспансеризацію та госпіталізацію, приділивши особливу увагу тим, хто проживає у сільській місцевості.

МОЗ, Міноборони, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

Постійно;

3) вжиття відповідно до законодавства заходів для покращення забезпечення житловою площею ветеранів війни, які потребують поліпшення житлових умов, проведення ремонту їх житлових будинків і квартир.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, Мінрегіон.

Постійно;

4) упорядкування та утримання у належному стані меморіалів, пам’ятників, братських могил та інших місць поховань загиблих захисників Вітчизни, музеїв, кімнат бойової слави, меморіальних дощок.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, Мінрегіон, Міноборони.

Постійно;

5) несення почесної варти біля Вічного вогню у м. Києві, могил Невідомого солдата і Невідомого матроса в інших населених пунктах.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, Міноборони, МОНмолодьспорт.

 • 28 жовтня;
 • 6) у місцях проведення заходів з відзначення 68-ї річниці визволення України від фашистських загарбників:

 • медичне супроводження та належний санітарно-епідеміологічний нагляд.
 • МОЗ, Держсанепідслужба, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації;

 • охорону громадського порядку та дотримання вимог безпеки дорожнього руху.
 • МВС, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

  Жовтень.

  4. Сприяти:

  1) широкому висвітленню у державних засобах масової інформації сторінок історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, показу художніх та документальних творів, присвячених героїзму та самовідданості

 • воїнів під час визволення України від фашистських загарбників.
 • Держкомтелерадіо, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, Мінкультури, Міноборони.

  Жовтень;

  2) висвітленню у державних засобах масової інформації заходів з відзначення 68-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

  Держкомтелерадіо, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, Міноборони.

  Жовтень.


   

  Про затвердження плану заходів щодо підготовки та відзначення ..., автор —
  Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы