Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

визначених умовами договорів купівлі-продажу об'єктів, приватизація яких проводиться на підставі рішень Кабінету Міністрів України, Кабінет Міністрів

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА

від 8 серпня 2012 р. № 721 Київ

Про внесення змін до Порядку здійснення контролю за виконанням зобов'язань, визначених умовами договорів купівлі-продажу об'єктів, приватизація яких проводиться на підставі рішень Кабінету Міністрів України

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку здійснення контролю за виконанням зобов'язань, визначених умовами договорів купівлі-продажу об'єктів, приватизація яких проводиться на підставі рішень Кабінету Міністрів України ( 487-2012-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 травня 2012 р. № 487 (Офіційний вісник України, 2012 р., № 42, ст. 1620), зміни, що додаються.

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 8 серпня 2012 р. № 721

ЗМІНИ, що вносяться до Порядку здійснення контролю за виконанням зобов'язань, визначених умовами договорів купівлі-продажу об'єктів, приватизація яких проводиться на підставі рішень Кабінету Міністрів України( 487-2012-п )

Доповнити Порядок( 487-2012-п ) пунктами 9-14 такого змісту:

"9. Контроль за виконанням зобов'язань, визначених умовами договорів купівлі-продажу об'єктів, приватизація яких здійснюється відповідно до Закону України "Про особливості приватизації вугледобувних підприємств"( 4650-17 ), здійснюється з урахуванням результатів моніторингу економічної ефективності діяльності об'єкта приватизації (далі — моніторинг), проведеного у післяприватизаційний період.

Фонд державного майна враховує зазначені результати під час проведення перевірки виконання умов договору купівлі-продажу об'єкта приватизації.

10. Строком проведення моніторингу є строк здійснення контролю за виконанням зобов'язань, визначених умовами договору купівлі-продажу об'єкта приватизації.

Періодичність проведення моніторингу визначається окремо для кожного об'єкта приватизації.

11. Моніторинг проводиться Міненерговугілля на підставі відповідної інформації, отриманої Фондом державного майна.

12. Моніторинг проводиться шляхом співставлення (порівняння) показників діяльності об'єкта приватизації за останній звітний період (квартал), що передував його приватизації (такі показники приймаються за нормативні), з показниками, отриманими на запит Фонду державного майна.

 • 13. Показниками, на підставі яких проводиться моніторинг, зокрема, є:
 • обсяг виробництва продукції (робіт, послуг) у гривнях та натуральному вимірі;
 • обсяг реалізації продукції (товарів, послуг);
 • розмір чистого прибутку (збитку);
 • рівень рентабельності виробництва;
 • обсяг проведення нових, протяжність та стан існуючих гірничих виробок;
 • розмір інвестицій в основні фонди;
 • обсяг коштів, накопичених власником об'єкта приватизації для обов'язкового здійснення заходів з ліквідації (фізичної, юридичної) такого об'єкта у разі виникнення обґрунтованої економічної необхідності.

  14. Міненерговугілля за результатами моніторингу робить висновок щодо економічної ефективності (неефективності) діяльності об'єкта приватизації із зазначенням даних, на підставі яких зроблено такий висновок, та подає його в місячний строк Фонду державного майна для врахування під час здійснення контролю за виконанням зобов'язань, визначених умовами договору купівлі-продажу.".


   

  визначених умовами договорів купівлі-продажу об'єктів, ..., автор —
  Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}