Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Щодо заповнення річного плану, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

ЛИСТ

  • 13.04.2012  № 3305-07/14070-06
  • Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів АР Крим, обласним державним адміністраціям, державним адміністраціям у містах Києві та Севастополі, органам місцевого самоврядування, установам, організаціям, підприємствам

    Щодо заповнення річного плану

    Згідно з частиною першою статті 4 Закону України "Про здійснення державних закупівель"( 2289-17 ) (далі — Закон) закупівля товарів, робіт і послуг за державні кошти здійснюється відповідно до річного плану, який складається та затверджується комітетом з конкурсних торгів. Річний план та зміни до нього надсилаються Державному казначейству України, річний план, кошторис (тимчасовий кошторис), фінансовий план (план асигнувань, план використання бюджетних (державних) коштів), зміни до них надсилаються Уповноваженому органу протягом 5 робочих днів з дня їх затвердження.

    Форма річного плану та Інструкція щодо його заповнення( z0641-10 ) затверджена наказом Мінекономіки 26.07.2010 № 922 "Про затвердження форм документів у сфері державних закупівель"( z0624-10 ) (далі — Інструкція).

    Пунктом 1 Інструкції( z0641-10 ) визначено, що річний план закупівель (далі — річний план) складається щодо закупівель, очікувана вартість яких дорівнює або більше за суми, зазначені у частині першій статті 2 Закону( 2289-17 ).

    У разі якщо очікувана вартість предмета закупівлі є нижчою від сум, зазначених у частині першій статті 2 Закону( 2289-17 ), такий предмет закупівлі відображається в додатку до річного плану, який складається в довільній формі.

    Пунктом 2 Інструкції( z0641-10 ) передбачено, що колонки 1, 3-7 є обов'язковими для заповнення, інші колонки заповнюються залежно від особливостей організації роботи комітету з конкурсних торгів та джерел фінансування закупівлі. Такий річний план надсилається до Мінекономрозвитку, у строки передбачені статтею 4 Закону( 2289-17 ).

    При оприлюдненні річного плану на власному веб-сайті замовника колонки 4 і 7 не заповнюються.

    Відповідно до вимог пунктів 3, 4 та 25 частини 1 статті 8 Закону ( 2289-17 ), функціями Уповноваженого органу є моніторинг державних закупівель, ведення обліку закупівель шляхом збирання інформації про заплановані закупівлі та результати процедури закупівель і вжиття заходів щодо забезпечення ефективного та раціонального використання державних коштів, максимальної їх економії при здійсненні державних закупівель.

    Враховуючи викладене та у зв'язку з початком нового бюджетного періоду, просимо складені та затверджені річні плани закупівель на 2012 рік, а також зміни до них, відповідно до Інструкції( z0641-10 ), та надіслати у друкованому та електронному вигляді до Мінекономрозвитку на адресу: UDrachuk@me.gov.ua у строки, передбачені Законом ( 2289-17 ).

    Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України — керівник апарату

    В. П. Павленко


     

    Щодо заповнення річного плану, Міністерство економічного ..., автор —
    Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

    Еще новости


    Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
    Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}