Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Зміни у порядку розпорядження нерухомим майном дитини

Зміни у порядку розпорядження нерухомим майном дитини

Постанова КМУ від 31.08.2011 р. №913 Про внесення змін до пункту 67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов'язаної із захистом прав дитини
Кабмін вніс зміни до п. 67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого Постановою КМУ від 24.09.2008 р. №866 Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини

Таким чином, дозвіл на вчинення правочинів щодо нерухомості, право власності на яку або право користування якою має дитина, надається районною, райдержадміністрацією, виконавчим органом міської, районної у місті ради за поданням служби у справах дітей після проведення зазначеною службою перевірки документів за місцезнаходженням майна протягом одного місяця з дня надходження заяви на вчинення правочинів щодо нерухомості дитини лише у разі гарантування збереження її права на житло і оформляється рішенням, витяг з якого видається заявникам службою у справах дітей.

Для здійснення правочинів щодо нерухомого майна дитини батьки, опікуни або піклувальники подають службі у справах дітей документи, зазначені у п. 66 Порядку. Служба у справах дітей розглядає протягом 10 р.д. подані документи та з’ясовує наявність (відсутність) обставин, що можуть бути підставою для відмови у наданні дозволу на вчинення правочинів щодо нерухомого майна дитини.

У разі виїзду сім’ї, в якій виховується дитина, за межі населеного пункту, придбання житла здійснюється з урахуванням інтересів дитини.

Районні, райдержадміністрації, виконавчі органи міської, районної в місті ради можуть відмовити у наданні дозволу на вчинення правочинів щодо нерухомого майна дитини у випадках, передбачених ч. 5 ст. 177 Сімейного кодексу.

Рішення про надання дозволу на вчинення правочинів щодо нерухомого майна дитини або відмову у його наданні може бути оскаржено до суду.



Зміни у порядку розпорядження нерухомим майном дитини, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 5. Отзывов пользователей: 3.

Источник: LICASOFT

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы