Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Затримали по гарячих слідах

Затримали по гарячих слідах

СПЕЦОПЕРАЦІЯ. Підозрювані у вбивстві зізналися в нападі на банк.

Пошуки зловмисників, які за два дні до Нового року вчинили зухвалий напад на відділення «Приватбанку» в центрі Донецька, стали для правоохоронців, схоже, справою честі. Як уже писав «УК», невідомі, не взявши з відділення для обслуговування VIP-клієнтів жодної копійки, застрелили п’ятьох людей, серед яких охоронець із приватної фірми та чотири молоді жінки — співробітниці банку.

Звіряче вбивство викликало закономірний резонанс: за розпорядженням міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка до Донецька прибула група кращих оперативників та слідчих, яких очолив начальник департаменту карного розшуку Василь Паскал. Усього в розкритті злочину взяли участь понад 500 працівників міліції, спільні зусилля яких увінчалися успіхом. Правоохоронці оперативно вийшли на слід і спершу вирахували одного підозрюваного, а затим і його напарника.

Жителів Донецької області (1979 та 1989 р. н.) затримали за статтею 115 Карного кодексу України (навмисне вбивство). Обидва почали зізнаватися й підтвердили свою участь у нападі на банк. «Вони взагалі могли мовчати, адже в нас є достатньо підстав і зібраних доказів для того, аби сказати: це саме ті…», — зазначив начальник Головного слідчого управління МВС України Василь Фаринник. За його словами, нападники не взяли грошей із банку, бо одна зі співробітниць встигла натиснути «тривожну кнопку», що психологічно подіяло на озброєних візитерів, які відкрили стрілянину. Один із затриманих мав безпосередній стосунок до встановлення тут сигналізації, тож співробітниці банку, які знали його, фактично виявилися приреченими…

В останній день минулого року Ленінський районний суд Донецька обрав для підозрюваних запобіжний захід у вигляді утримання підозрюваних під вартою.Затримали по гарячих слідах, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 5. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}