Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

За сон на конференції по боротьбі з лінню – звільнення

За сон  на конференції по боротьбі з лінню – звільнення

НОВОВВЕДЕННЯ. У Китаї п’ять чиновників були відсторонені від роботи після того, як їх помітили сплячими або за читанням газети під час конференції по боротьбі з лінню, повідомляють місцеві ЗМІ.

За даними агентства Сіньхуа, всі покарані співробітники працювали в податковій службі у провінції Шаньсі на півночі Китаю. На який термін відсторонили винуватців, не повідомляється, передає «КорреспонденТ.net».

«Кампанія за підвищення трудової дисципліни має нагадати чиновникам про те, що вони не можуть залишати робочі місця, грати або займатися рекреаційною діяльністю в робочий час», — повідомляє агентство.

Працівникам китайського держапарату найчастіше доводиться відвідувати довгі й нудні збори і вислуховувати об’ємні доповіді з Пекіна про теорію комунізму й на інші політичні теми.

«У той же час, прислухаючись до громадської думки, особливо до історій про ледачих і корумпованих бюрократів, якими рясніє інтернет, центральна влада намагається підвищити трудову свідомість держслужбовців», — зазначає Reuters.

Нагадаємо, у квітні цього року віце-президент США Джо Байден, імовірно, заснув під час останнього виступу Барака Обами. Такий висновок зробило багато людей, подивившись фрагмент відеозапису із заходу, який опублікував у своєму блозі американський телеканал ABC.За сон на конференції по боротьбі з лінню – звільнення, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}