Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Встановили особу підозрюваного у вбивствах у Тулузі

Встановили особу підозрюваного у вбивствах у Тулузі

ОБЛОГА. У французькому місті Тулуза триває операція із захоплення підозрюваного в нещодавніх вбивствах семи осіб.

За останніми даними, озброєний екстреміст, блокований в одному з житлових будинків, — це 24-річний Мохаммед Мерах, громадянин Франції алжирського походження, передає Радіо Свобода.

Як повідомив міністр внутрішніх справ Франції Клод Ґеан, підозрюваний вступив в переговори з владою і має намір здатися протягом дня. Мерах заявив, що є бойовиком «Аль-Каїди», а його дії — помста за палестинських дітей, а також відплата французькій армії за її операції в мусульманських країнах.

Повідомляється також, що заарештований брат підозрюваного. Сам Мерах, за даними поліції, бував в Кандагарі на півдні Афганістану — в минулому одному з опорних пунктів талібів.

Мераха підозрюють у семи вбивствах. 11 березня в Тулузі був убитий солдат-десантник. 15 березня ще двоє військовослужбовців загинули і один був поранений в місті Монтобан. У понеділок уранці нападник на мотоциклі влаштував стрілянину біля єврейської школи в Тулузі. Загинуло троє дітей чотирьох, п’яти і семи років, а також 30-річний рабин, учитель релігійного виховання і батько двох із загиблих дітей. Їх сьогодні ховають в Ізраїлі.Встановили особу підозрюваного у вбивствах у Тулузі, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}