Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Вшанували пам'ять ліквідаторів

Вшанували пам'ять ліквідаторів

ПОШАНА. Прем’єр-міністр Микола Азаров взяв участь в урочистій церемонії покладання квітів до Меморіального кургану героїв Чорнобиля на території церкви Св. Архангела Михаїла і пам’ятного знака «Воїнам Чорнобиля» у Дніпровському районі Києва. В церемонії також взяли участь представники влади, громадських організацій, народні депутати.

З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який учора відзначила Україна, Президент та глава уряду звернулися до громадян.

Зокрема від імені українського народу Віктор Янукович висловив ліквідаторам вдячність за мужність і самопожертву, виявлені в тяжкий для нашої землі час. А Микола Азаров констатував: аварію приборкали, але ліквідацію її наслідків здійснюємо понад 25 років. І, на жаль, працювати над цим доведеться ще не одне десятиріччя.

Вічна Слава Героям. Фото Олега МАРКЕВИЧА

Тож керівники держави побажали всім, хто брав участь у ліквідації жахливої аварії, доброго здоров’я, довгих та щасливих років життя, здійснення мрій і сподівань.Вшанували пам'ять ліквідаторів, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 11. Отзывов пользователей: 7.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}