Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Відшкодування відрядженому працівнику витрат на багаж та оплату службових телефонних розмо

Відшкодування відрядженому працівнику витрат на багаж та оплату службових телефонних розмо

Лист Мінфіну від 09.06.2011 р. №31-07230-16-29/14742 Щодо відшкодування витрат на перевезення багажу та оплату службових телефонних розмов
Мінфін надав роз’яснення щодо відшкодування відрядженому працівнику витрат на перевезення багажу та на оплату службових телефонних розмов.

Так, відповідно до постанови КМУ від 02.02.2011 р. №98 Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів фактичні витрати на перевезення багажу понад вагу, вартість перевезення якого входить до вартості квитка того виду транспорту, яким користується працівник, відшкодовуються з дозволу керівника згідно з підтвердними документами.

Відповідно до постанови КМУ від 02.02.2011 р. №98 держслужбовцям, а також іншим особам, які направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, що повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджету, за наявності підтвердних документів відшкодовуються витрати на оплату службових телефонних розмов.

При цьому відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом Мінфіну від 13.03.98 р. №59 Про затвердження Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон (у редакції наказу Мінфіну від 17.03.2011 р. №362 Про внесення змін до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон ), витрати на службові телефонні розмови відшкодовують у розмірах за погодженням з керівником.Відшкодування відрядженому працівнику витрат на багаж ..., автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: LICASOFT

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}