Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

В Україні високий ризик зараження комп'ютерів в Інтернеті

В Україні високий ризик зараження комп'ютерів в Інтернеті

КОМП’ЮТЕРНІ ВІРУСИ. Україна в березні 2012 року увійшла до десятки країн (6-е місце), де користувачі піддаються найбільшому ризику зараження комп’ютерів в Інтернеті.

Як повідомили у прес-службі компанії «Лабораторія Касперського», про це свідчать результати дослідження компанії.

Згідно з повідомленням, у березні 2012 року частка унікальних користувачів в Україні, на комп’ютерах яких у звітний період були заблоковані веб-загрози, від усіх унікальних користувачів продуктів «Лабораторії Касперського» в країні становила 43,3%.

За цим показником Україну випереджають Росія ( 55,5%), Вірменія (49,3%), Казахстан (47,8%), Білорусія (47,1%) і Азербайджан (46,3%).

Рейтинг країн, користувачі яких піддаються найменшому ризику зараження в Інтернеті, очолюють Тайвань, де лише на 10,1% комп`ютерів у звітний період були заблоковані веб-загрози, Бенін (12,6%) і Японія (12,9%).

Україна посіла п`яте місце в березні 2012 року серед країн, на ресурсах яких розміщені шкідливі програми. Так, частка шкідливих програм в Україні від усіх таких програм у світі становила 10%. На першому місці в цьому рейтингу США (23%), далі слідують: Німеччина і Росія — по 12%, Велика Британія (11%).

Основна частка атак з веб-ресурсів, розміщених у доменній зоні, від усіх зафіксованих веб-антивірусом атак із сайтів у різних доменних зонах, припадала в березні 2012 року на домен com. - 43,7% атак, на домен ru. припадало 25,4% атак, майже 10% атак здійснювалося з веб-ресурсів, розміщених у доменній зоні info.

TOP-10 зловредів в Інтернеті в березні 2012 очолила програма Malicious URL, на яку припало 85,71% атак (унікальних інцидентів), зафіксованих веб-антивірусом на комп`ютерах користувачів. На другому місці Trojan.Script.Iframer (4,03%), на третьому Trojan.Script.Generic (2,74%).

ICTVВ Україні високий ризик зараження комп'ютерів в ..., автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}