Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

В Україні менше половини населення вакциновані

В Україні менше половини населення вакциновані

ЗДОРОВ’Я. Менше 50% населення Україні вакциновані від різних хвороб, рівень довіри населення до вакцинації залишається дуже низьким. Про це УНН повідомив Кіз де Йонкер, голова Бюро ВООЗ в Україні.

«Через пару тижнів буде звіт щодо місії з імунізації, певних рекомендацій, питань, на які варто звернути увагу уряду. Звісно, одне питання пов'язане з відновленням постачання вакцин у країні, інше — як відновити віру в імунізацію. Нам потрібна підтримка уряду й усіх політичних партій. Також нам потрібно працювати з медичною громадськістю. Перші, кого пацієнти запитують про вакцинацію, — лікарі. І якщо вони самі не переконані в тому, що вакцинація необхідна, складно переконати в цьому пацієнта. Насправді ситуація в Україні з імунізацією дуже серйозна. Рівень довіри до вакцинації дуже низький, а охоплення з деяких захворювань становить менше 50%. Необхідні термінові дії. Крім того, ми повинні бути впевнені: якщо ми говоримо населенню йти в клініку й вакцинуватися, то у клініці є в наявності вакцина. Довіру легко втратити, і необхідні роки, щоб її відновити», — прокоментував ситуацію Кіз де Йонкер.

Нагадаємо, експерти ВООЗ провели оцінку національної програми імунізації населення в Україні.В Україні менше половини населення вакциновані, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}