Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Уряд виділить 190 мільйонів гривень на медичне устаткування

Уряд виділить 190 мільйонів гривень на медичне устаткування

УРЯДОВІ РІШЕННЯ. У бюджеті передбачено 190 мільйонів гривень на закупівлю медичного устаткування вітчизняного виробництва. Про це під час засідання уряду сказав Прем’єр-міністр України Микола Азаров, передає кореспондент УНН.

«Звертаю увагу МОЗ, що пора розпочати закупівлю медичного устаткування вітчизняного виробництва, на що в бюджеті передбачено 190 млн грн. Адже мова про надзвичайно необхідне кожній лікарні в кожному районі рентгенологічне та мамографічне обладнання, а також апарати ультразвукової діагностики», - сказав М. Азаров.

Він зазначив, що аналогічна ситуація склалась і з придбанням витратних медичних матеріалів.

«Чого ж дивного, що пацієнти обурюються, коли в медичних закладах їм «пропонують» купувати бинти або медичні рукавички, або «рекомендують» робити дослідження в комерційних центрах. На жаль, найчастіше це показник байдужості і безвідповідальності чиновників різного рівня», - зауважив глава уряду.

Він відзначив, що міністерство також повинно зробити інвентаризацію медичного обладнання: того, яке встановлене в установах охорони здоров’я ІІ та ІІІ рівня і того, яке ще не встановлене.

«На жаль, у нас такі факти мають місце. За минулорічними даними установи охорони здоров’я не використовували 740 одиниць медичного обладнання на суму 322 млн грн», - зауважив прем’єр.Уряд виділить 190 мільйонів гривень на медичне устаткування, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}