Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Уряд створив штаб із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєдіяльності населення

Уряд створив штаб із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєдіяльності населення

ОПЕРАТИВНІ ЗАХОДИ. Штаб із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєдіяльності населення, який створено за дорученням Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, працює в цілодобовому режимі і оперативно реагує на обстановку в країні, враховуючи доручення Кабміну намагається доводити свої дії до автоматизму.

Як відомо 28 січня, у зв’язку з складними погодними умовами, сталося два форс-мажорних інциденти: на Південній залізниці - сходження із рейок вантажного потягу, а у столиці - прорив тепломережі, теплопостачання вже наступного дня було відновлено в повному обсязі, комплексна причина аварії на залізниці з’ясовується.

Відтак у понеділок Уряд на своєму засіданні уповноважив Мінінфраструктури, Мінпаливенерго, та Мінрегіон до 2 лютого сформувати на базі Донецької, Львівської, Придніпровської, Південно-Західної та Одеської залізниць п’ять аварійно-відновлювальних потягів для перевезення зведених аварійно-відновлювальних бригад та аварійного запасу майна, оснащення з розрахунку один потяг у складі 12 пасажирських та п’яти вантажних вагонів для одночасного перевезення 100 бригад.

Також за дорученням Кабінету Міністрів буде сформовано п’ять сотень зведених аварійно-відновлювальних бригад по чотири людини в кожній, котрі в разі необхідності мобільно приступатимуть до ліквідації потенційних аварій на мережах тепло-, водопостачання та водовідведення.

МНС та Міністерство оборони повинні бути готовими у разі необхідності оперативно надати, або провести передислокацію додаткових наметових пунктів обігріву рембригад та населення, що будуть укомплектовані усім необхідним - від харчів до пересувних електрогенераторів. Кабмін постановив, що така готовність має бути до 1 лютого.

Прем’єр наголошує, що поінформованість громадян також шлях до вирішення проблеми - люди мають знати, куди їм звертатися у критичній ситуації і, що влада робить усе можливе.

Нагадуємо про цілодобову багатоканальну лінію зв’язку при Центральному урядовому штабі за номером 256-60-90, куди громадяни можуть звернутися по допомогу. А також закликаємо не бути байдужими, надайте допомогу людині, що її потребує, відведіть до пункту обігріву, або викличте екстрену службу.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУУряд створив штаб із забезпечення безперебійної роботи ..., автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}