Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Уряд хоче зробити ІТ-галузь локомотивом української економіки

Уряд хоче зробити ІТ-галузь локомотивом української економіки

ІТ-ГАЛУЗІ ЗЕЛЕНЕ СВІТЛО. Продукти вітчизняної ІТ-галузі є найперспективнішим товаром в глобальній економіці, тому вона має стати локомотивом економічного зростання України. Про це Прем’єр-міністр України Микола Азаров сказав під час засідання уряду, передає кореспондент УНН.

Глава уряду зазначив, що на десятиріччя вперед треба зробити Україну світовим лідером з виробництва оригінальних програмних продуктів.

«За всіма експертними оцінками і прогнозами, продукція вітчизняної ІТ-галузі та, власне, вітчизняні інформаційні технології як товар є найбільш перспективними у глобальній економіці. Це продукти з високою додатковою вартістю, орієнтовані на експорт», - зауважив М. Азаров.

Він наголосив, що вже сьогодні українська ІТ-галузь посідає п’яте місце серед країн Східної Європи за обсягом експорту послуг у сфері програмного забезпечення. «За оцінками експертів, річний обсяг послуг вітчизняного ІТ-ринку складає 12 млрд грн, з яких 80% спрямовані на зовнішній ринок, а темпи приросту складають 30-40% на рік. Яка ще галузь української економіки може похвалитись такими темпами?», - зауважив М. Азаров.

УННУряд хоче зробити ІТ-галузь локомотивом української ..., автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}