Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Українське насіння можна продавати у 70 країн світу

Українське насіння можна продавати у 70 країн світу

НАСІННЄВИЙ ЕКСПОРТ. Україні дозволили продавати насіння у 70 країн світу.

Про це повідомив голова Державної інспекції сільського господарства Сергій Тригубенко під час обговорення законопроекту «Про внесення змін до Закону України «Про насіння та садивний матеріал», повідомили у прес-службі Кабміну.

«Приєднання України до двох схем сортової сертифікації Організації економічного співробітництва й розвитку (ОЕСР), акредитація лабораторії Укрдержнасінінспекції у міжнародній організації з визначення посівних якостей насіння - ІСТА дало можливість вітчизняним виробникам отримати міжнародні сертифікати й реалізувати насіння у 70 країн світу», - говориться у повідомленні.

Глава Держсільгоспінспекції також зазначив, що з початку поточного року вже експортовано понад 4,5 тис. тонн насіння до країн ЄС.

Сергій Тригубенко підкреслив, що Держсільгоспінспекцією розроблені відповідні пропозиції до Закону України «Про насіння та садивний матеріал», які допоможуть гармонізувати законодавче поле ведення насінництва з вимогами Європейського співтовариства.

УкрінформУкраїнське насіння можна продавати у 70 країн світу, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 6. Отзывов пользователей: 3.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}