Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Українцям дозволили достроково розривати інвестиційні угоди без втрати грошей

Українцям дозволили достроково розривати інвестиційні угоди без втрати грошей

ДОЗВІЛ. Конституційний суд вирішив, що поки людина, яка інвестувала кошти у новобудову не отримала свою квартиру, вона може відмовитися від послуг забудовника.

Відповідне рішення про неконституційність заборони на розірвання інвестиційних договорів суд прийняв 13 березня, передає ТСН з посиланням на Інтерфакс-Україна.

КС визнав невідповідним Конституції положення ч.4 ст.3 закону «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» від 25 грудня 2008 року.

Згідно з цим положенням, «забороняється розрив фізичними та юридичними особами будь-яких договорів, результатом яких є передача забудовниками завершеного об'єкта або частини об'єкта житлового будівництва за умови, що за такими договорами здійснено оплату 100% вартості даного об'єкта або його частини».

Як повідомлялось, на сьогодні в Україні налічується 120 тисяч осіб, які інвестували у новобудови, але так і не отримали житло, за яке заплатити гроші.Українцям дозволили достроково розривати інвестиційні ..., автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}