Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Українці не збираються продавати свої земельні ділянки

Українці не збираються продавати свої земельні ділянки

ОПИТУВАННЯ. Лише 7,2% українців, які володіють земельним паєм або ділянкою землі сільськогосподарського призначення, в майбутньому планують продати свої ділянки.

Як передає кореспондент УНІАН, такі результати опитування, проведеного Центром Разумкова, озвучив сьогодні директор соціологічної служби Центру Разумкова Андрій Биченко в ході круглого столу «Земельна реформа в Україні: як її бачать і чого від неї очікують українські громадяни?».

У ході опитування з'ясувалося, що середня сума, яку українці планують одержати за 1 га землі від її продажу становить близько 6 тис. дол. (47 635 грн).

Відносна більшість (43%) власників паїв планують у майбутньому здавати свою ділянку в оренду, 29% — виробляти на цій ділянці сільгосппродукцію для потреб своєї сім'ї, 10% — розвивати виробництво сільгосппродукції на продаж, 12% — нічого не планують виробляти в очікуванні, як складеться ситуація.

Згідно з результатами опитування, 18% респондентів, які не мають землі сільгосппризначення у володінні або користуванні, хотіли б її мати в майбутньому. В середньому, опитані хотіли б мати 54,6 га землі.

При цьому 19% респондентів, якби у них була можливість заробляти на життя фермерством, хотіли б стати фермерами.

Більшість опитаних (60%) вважають, що в Україні потрібно розвивати й великі акціонерні господарства, й індивідуальні фермерські господарства.

ДОВІДКА. Опитування про земельну політику й земельну реформу в Україні проведено соціологічною службою Центра Разумкова в лютому 2012 року. Опитано 2005 респондентів. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.Українці не збираються продавати свої земельні ділянки, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}