Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Україна та Куба реалізовуватимуть ряд проектів у медицині

Україна та Куба реалізовуватимуть ряд проектів у медицині

СПІВПРАЦЯ. Україна і Куба зацікавлені розвивати співробітництво в галузі охорони здоров’я. Про це йшлося під час зустрічі Прем’єр-міністра України Миколи Азарова із заступником Голови Ради Міністрів Республіки Куба Маріно Мурільо, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

Так, за словами Миколи Азарова, Україна уже отримала проект угоди про створення спільного українсько-кубинського фармакологічного підприємства з виробництва препаратів для лікування онкохворих. «Зараз проект розглядається нашим Міністерством охорони здоров’я. Після цього він буде представлений кубинській стороні для підписання», — повідомив Глава українського Уряду.

Прем’єр-міністр наголосив, що в Україні знають про досягнення кубинських лікарів в лікуванні онкозахворювань, тому така співпраця дозволить перейняти досвід Куби: «Ми знаємо про ці чудові результати лікування онкологічних хворих, які досягнуті кубинськими медиками. І ми готові разом з вами в себе такий центр створювати».

Крім того, як зазначив Микола Азаров, наша країна зацікавлена в реалізації проекту з виробництва біофармацейтичної продукції при участі Кубинського Центру молекулярної імунології і українського фармацевтичного підприємства «Дарниця».

Глава українського Уряду висловив вдячність кубинській стороні за лікування 18 тис. українських дітей, що постраждали від чорнобильської катастрофи. Він підтвердив зацікавленість української сторони у продовженні оздоровлення і лікування дітей, додавши при цьому, що Україна готова фінансувати це лікування: «Хочу підкреслити, що куба є єдиною країною, яка так турбується про українських дітей. Я хотів би вас проінформувати, що ми готові взяти на себе фінансування лікування наших дітей».Україна та Куба реалізовуватимуть ряд проектів у медицині, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}