Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Україна потрапила у футбольну «Чорну книгу Східної Європи»

Україна потрапила у футбольну «Чорну книгу Східної Європи»

ФУТБОЛ. Міжнародна асоціація професійних футболістів (FIFPro) презентувала «Чорну книгу Східної Європи», в якій представлені результати опитування гравців щодо договірних матчів, расизму і насильства в їхніх чемпіонатах, передає ТСН.

Відтак, серед 363 опитаних українських гравців найбільші проблеми пов'язані з несвоєчасними виплатами заробітної плати, відстороненням від тренувань з командою та з договірними матчами.

15,5% опитаних українських футболістів заявили про несвоєчасну виплату зарплати. З них — 90% футболістів довелося чекати відстрочки платежу до трьох місяців, а в 98,1% затримка зарплати пов'язана з відсутністю у клубу коштів.

Про відсторонення від тренувань з командою заявили 7,7% українських футболістів. При цьому, головною причиною цього (54,2%) є небажання гравця підписувати новий контракт з клубом.

Що ж до договірних матчів, то 13% гравців знають про «договірняки» в українському футболі. 7,6% опитаним пропонували взяти участь у таких матчах. І лише троє з них готові привести приклади. Для порівняння, в Росії про договірні матчі знають 43,5% футболістів.

«Ми отримали жахливі результати. Масовий тривожний дзвінок для футболу, в тому числі, і в Західній Європі. На сході гравці регулярно виявляють, що клуби їм не платять, а потім опиняються мішенню корумпованих дій. Вони уразливі», — сказав директор FIFPro Ентоні Хіггінс.Україна потрапила у футбольну «Чорну книгу Східної ..., автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}