Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Україна перейде на двоповерхові електрички

Україна перейде на двоповерхові електрички

ДВОПОВЕРХОВІ ПОЇЗДИ. Чеська компанія Skoda Vagonka передала у вівторок українській делегації для Південної залізниці перший двоповерховий електропоїзд, який курсуватиме за напрямом Харків-Дніпропетровськ-Донецьк-Харків.

Про це повідомили УНІАН у прес-службі Міністерства інфраструктури України.

За словами віце-прем’єр-мініста, міністра інфраструктури Бориса Колеснікова, вартість поїздки в поїздах чеського виробництва «буде трохи дешевше за автобус».

Крім того, Б.Колесніков зазначив, що для розвитку подальшої співпраці Skoda повинна вивчити питання локалізації виробництва з українськими партнерами.

«Сьогодні ми обговоримо з представниками Skoda можливість спільного виробництва цих поїздів в Україні», - сказав міністр.

Також прес-служба Мінінфраструктури повідомляє, що перший двоповерховий електропоїзд прибуде до Харкова наприкінці березня залізницею. Після закінчення митних процедур новий рухомий склад випробують на залізницях України.

Передбачається, що в перший рейс з пасажирами поїзд відправиться у середині травня.

Чеські поїзди розвиватимуть швидкість до 160 км/год. Вони складатимуться з 6 вагонів по 126 місць, загальна кількість місць - 626.

У поїзді передбачені місця першого і другого класів - другі поверхи двох вагонів будуть першого класу, решта - другого.

Електропоїзди будуть обладнані місцями для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями - в кожному поїзді 4 підйомники для візків, спеціально обладнані санітарні вузли.

Гарантійний термін обслуговування поїздів виробництва Skoda - 24 місяці від моменту початку експлуатації, міжремонтні терміни збільшено утричі порівняно з поїздами, які сьогодні експлуатуються на залізницях України. Загальний термін експлуатації поїзда становить 40 років, що практично удвічі більше, ніж сьогодні.Україна перейде на двоповерхові електрички, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}