Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У Києві створять IT-інкубатор

У Києві створять IT-інкубатор

ПЕРСПЕКТИВА. Наступного року в Києві з’явиться свій IT-інкубатор, який об’єднає спільноту програмістів і дозволить розвивати перспективні IT-проекти у столиці. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.

За його словами, місто зараз веде активні перемовини з компанією Microsoft щодо її участі у цьому проекті. Крім того, вже підписано Меморандум з Microsoft про співпрацю в реалізації проекту «Електронний уряд» (створення міського інвестиційного порталу, автоматизацію бюджетного процесу, створення соціальної мережі малого та середнього підприємництва та інше).

«Ми вже маємо чітке розуміння, що цей інкубатор у нас буде, але умови, на яких сюди будуть заходити стартапери нами ще розробляються. З досвіду Кремнієвої долини ми побачили два підходи. Або стартап платить певні кошти за місце в інкубаторі і проходить там підготовку та навчання, або за ці послуги власник інкубатора бере собі 3-10% від продажу цього стартапу», — пояснив Руслан Крамаренко.

Також він повідомив, що місто зараз активно бореться за право відкрити у себе центр підтримки IBM у Східній Європі.

«Компанія зараз вибирає між Києвом, Харковом і Львовом. Для нас це дуже важливо, оскільки це і високі технології, і дві тисячі робочих місць. Головною вимогою корпорації до міста, в якому розташують центр, є наявність кваліфікованих кадрів, тому у нас є всі шанси, що центр підтримки IBM буде побудований саме у Києві», — наголосив Руслан Крамаренко.

Прес-служба Київської мiської державної адмiнiстрацiї



У Києві створять IT-інкубатор, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}