Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У церквах, театрах та школах Росії блокуватимуть мобільний зв’язок

У церквах, театрах та школах Росії блокуватимуть мобільний зв’язок

МОБІБЛОК. Державна комісія Росії з радіочастот ДКРЧ може легалізувати використання в громадських місцях пристроїв, що блокують сигнал мобільних телефонів, повідомляє РИА «Новости».

Подібні пристрої можна буде використовувати в театрах, храмах і навчальних закладах під час проведення іспитів. Питання про використання генераторів шуму або блокаторів радіосигналів внесений в порядок денний найближчого засідання ДКРЧ, яке відбудеться 16 березня.

«Заклики вимикати телефони бувають почуті не всіма. Не секрет, що, наприклад, в театрах або церквах робота стільникових телефонів не просто заважає оточуючим, але може призвести до зриву заходу», - зазначає один з членів комісії.

Як повідомляють російські ЗМІ, буде створена дослідна зона, щоб визначити, чи можливо налаштувати пристрої так, щоб вони не блокували сигнали телефонів абонентів, що знаходяться поза зоною заходів. Також планується регламентувати, де і на який час можна включати блокатори.

«Дозволи не повинні бути масовими, інакше оператори отримають зниження доходів. Крім того, необхідно опрацювати систему сповіщення абонентів і отримання їх згоди. Важливо не допустити, щоб на цьому робили бізнес, наприклад, блокуючи стільниковий сигнал в певному місці і встановлюючи підвищену плату за користування таксофоном», - розповів один з членів комісії російським ЗМІ.

УННУ церквах, театрах та школах Росії блокуватимуть мобільний ..., автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}