Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Свободу Інтернету!»: страйк у всесвітній мережі

Свободу Інтернету!»: страйк у всесвітній мережі

ІНТЕРНЕТ БЕЗ ЦЕНЗУРИ. З Мільйони користувачів лишилися без доступу до англомовної версії найбільшої електронної енциклопедії світу Wikipedia. Інтернет-ресурс, де розміщено понад чотири мільйони статей, влаштував добовий страйк на знак протесту проти нових антипіратських законопроектів, що зараз перебувають на розгляді в Конгресі США. Найбільше через акцію непокори потерпають студенти.

«Інтернет — це місце, де кожен може вільно висловлювати себе. Історія з Wikipedia мене стурбувала. Якщо регуляторна політика щодо Інтернету посилиться, у майбутньому це може призвести до незручностей — особливо для тих людей, які користуються соціальними мережами, наприклад Facebook і Twitter», — каже студентка із Сеула.

Попри те, що найбільші ресурси Google, Facebook і Twitter страйкувати відмовилися, до акції непокори долучилися майже10 тисяч сайтів. Власники ресурсів називають нове антипіратське законодавство цензурою і порушенням свободи слова. Ось думка головного редактора одного з американських новинних сайтів:

«Те, яким чином були написані ці закони — це справді драконівські заходи. Вони зможуть робити практично все, що завгодно, коли раптом помітять, що сайт використовує захищений авторським правом конвент».

Згідно з новим законодавством, за поширення неліцензійної інформації порталам може загрожувати закриття, а їхнім власникам — до п’яти років ув’язнення.

«Законопроект щодо інтернет-піратства — це спроба розв’язати питання, яке останнім часом стало справжньою проблемою. Йдеться про розкрадання інтелектуальної власності США, що відбувається, головним чином, через Інтернет», — вважає політолог Девід Сміт.

Голосування у Конгресі відбудеться наприкінці січня. Але навіть у разі ухвалення суперечку між борцями з піратством та цензурою вирішить Барак Обама, який може скористатися правом вето.

Copyright © 2012 euronewsСвободу Інтернету!»: страйк у всесвітній мережі, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 4. Отзывов пользователей: 2.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}