Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Світова торгівля гальмує на економічному роздоріжжі

Світова торгівля гальмує на економічному роздоріжжі

ТОРГІВЕЛЬНИЙ ШТИЛЬ. Цього року глобальна торгівля значно уповільнить зростання — попереджає Світова Організація Торгівлі. Головні перешкоди на її шляху: рецесія єврозони, криза суверенних боргів, високі ціни на сировину і геополітичні ризики. Через їхній вплив, просвітлення на економічному обрії ще не видно — визнав гендиректор СОТ Паскаль Ламі.

Він заявив: «Ми знову опинилися на економічному роздоріжжі. Або ми ще більше заглибимося у кризу, або потроху з неї виходитимемо».

Якщо 2010 року світовий товарообіг зріс на майже 14%, то минулого року скинув швидкість більш ніж вдвічі. 2012 року глобальний обсяг зросте не більше, ніж на 3,7%, а максимальний прогноз на 2013 — 5,6%.

Світова економіка, за прогнозом СОТ, зросте цього року на 2,1%. Експерти організації звертають увагу на зміну головних гравців на торговій арені. Якщо експорт з розвинутих країн цього року уповільниться, що динамічні економіки навпаки — можуть сподіватися на зростання.

Copyright © 2012 euronewsСвітова торгівля гальмує на економічному роздоріжжі, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}