Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Сплата і відповідальність за несплату ЄСВ «спрощенцями» за Законом №3609

Сплата і відповідальність за несплату ЄСВ «спрощенцями» за Законом №3609

Роз’яснення ПФУ від 18.08.2011 р. «Щодо вдосконалення окремих норм Податкового кодексу України»
ПФУ нагадує, що 06.08.2011 р. набрали чинності норми Закону №3609-VI «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих норм Податкового кодексу України», відповідно до яких фізособи-СПД, які обрали спрощену систему оподаткування, та члени їхніх сімей, що беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності, звільняються від сплати за себе ЄСВ, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують пенсію або соцдопомогу. Ці особи можуть бути платниками ЄСВ виключно за умови їх добровільної участі у системі загальнообов’язкового соцстрахування.

Ураховуючи, що страховий стаж особам для призначення пенсії обчислюється в місяцях, вищезазначені платники починаючи з серпня 2011 р. не мають обов’язку щодо сплати ЄСВ у розмірі не менше мінімального страхового внеску.

Крім того, фінсанкції (штраф, пеня) та адмінстягнення, а також примусові стягнення органами виконавчої служби за несплату внесків на загальнообов’язкове пенсійне страхування фізособами-СПД, які обрали особливий спосіб оподаткування, не застосовуються.

Суми зазначених фінсанкцій, нараховані органами ПФУ, але не сплачені фізособами-СПД, які обрали особливий спосіб оподаткування, підлягають списанню.

ПФУ наголошує: ця норма стосується лише санкцій за внесками на загальнообов’язкове пенсійне страхування і не стосується санкцій за несплату ЄСВ, який в Україні введено з 01.01.2011 р.Сплата і відповідальність за несплату ЄСВ «спрощенцями» ..., автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: LICASOFT

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы