Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Сьогодні Страсна п'ятниця

Сьогодні Страсна п'ятниця

НАЙТРАУРНІШИЙ У РОЦІ ДЕНЬ. Православні відзначають 13 квітня Страсну п’ятницю - найскорботніший день церковного календаря, коли прийнято згадувати хресні страждання і земну смерть Спасителя.

Не випадково саме в цей день Страсної седмиці пост стає особливо суворим: за церковними канонами, не можна їсти нічого, крім води і хліба.

У Велику п’ятницю в церквах здійснюється поклоніння плащаниці, яку виносять на середину храму, залишають там в оточенні білих квітів, читають над нею Євангеліє і виконують похоронні співи.

Поклоніння плащаниці триває два дні - до пізнього вечора суботи, і за кілька хвилин до великодньої хресної ходи її заносять назад у вівтар.

На утрені Великої п’ятниці читається 12 уривків із Євангелія, які оповідають про страждання Ісуса. Під час цього богослужіння віряни тримають в руках запалені свічки, які символізують велич Спасителя під час страждань і духовне піднесення християн.

У цей трагічний день літургії не буває, але о третій годині дня здійснюється вечірня, під час якої віряни співпереживають смерть Христа.

ICTVСьогодні Страсна п'ятниця, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы