Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Сьогодні на київські вулиці знову виведуть евакуатори

Сьогодні на київські вулиці знову виведуть евакуатори

Зображення: PHL

Для того, щоб боротися з автомобілями, які заважають роботі снігоприбиральної техніки, київська влада ухвалила рішення, починаючи з 24 січня, на кілька днів повернути на вулиці столиці евакуатори.

На штрафні майданчики будуть відвозити неправильно припарковані автомобілі, пише Комсомольська правда в Україні.

"Це рішення приймається для того, щоб до зниження температури в Києві, яке очікується через три дні, ми змогли вивезти увесь сніг з центральних вулиць", - сказав голова Київської міської адміністрації Олександр Попов.

Нагадаємо, в 2008 році Адміністративний суд заборонив переміщення транспортних засобів, аргументуючи тим, що кожен автомобіль - це приватна власність. А значить, евакуація може бути прирівняна до незаконного заволодіння транспортним засобом, простіше кажучи - викрадення.

З сьогоднішнього дня відвозити автомобілі стануть, як і чотири роки тому, на п’ять штрафмайданчиків за адресами Молодогвардійська, 9, Пухівська, 3, Озерна, 1, Туполєва, 19-а і Фанерна, 4-а. Скільки буде коштувати забрати свій автомобіль, теж поки невідомо. До заборони судом евакуації транспортних засобів це коштувало від 300 до 800 гривень. Попов додав, що якщо у "Київтранспарксервісу" буде можливість не вивозити автомобілі на штрафмайданчик, а просто перемістити машину на прилеглу стоянку, то так і зроблять.

У прес-службі ДАІ Києва поки нічого не знають про плани міської влади повернути евакуатори. Інспектори, як і раніше, складають протоколи за порушення правил паркування на 255-340 грн.

За матеріалами Комсомольска правда в УкраїніСьогодні на київські вулиці знову виведуть евакуатори, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: LICASOFT

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}